نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » جام جهانی 2014 برزیل » حیف که سردار آزمون روسیه‌ای نیست!

سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم جوان ایرانی در تیم روبین‌کازان عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود اما در نهایت جایی در فهرست نهایی کی‌روش برای جام جهانی نداشت.

به نقل از ایسنا، رینیات بیلیاتدینوف سرمربی روبین‌کازان با تمجید از سرداز آزمون گفت: او پسر بااستعدادی است. حیف است که این بازیکن روسیه‌ای نیست. او سرعت بسیار خوبی دارد و مهاجم کاملی است. آزمون هر وقت به میدان رفته است توانسته بازی های خوبی از خود نشان دهد.

سرمربی روبین‌کازان در ادامه گفت: اولین جلسه تمرینی در روبین کازان را به یاد می آورم. او خیلی زود من را تحت‌تاثیر قرار داد. چیزی که من را شگفت‌زده می کند این است که آزمون در تمام جلسات تیم به خوبی کار می کند و ثبات دارد. سردار آزمون می تواند روزی به یکی از بازیکنان بزرگ دنیا تبدیل شود. او آینده درخشانی دارد اما در حال حاضر نمی‌توان درباره آینده او پیش‌بینی کرد.

سردار آزمون به واسطه بازی های درخشان فصل قبل در تیم روبین‌کازان، از تیم‌های بزرگی چون آرسنال، تاتنهام و میلان پیشنهاد بازی دریافت کرد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت