امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » اخبار » جامعه » راهکار های دولت جدید برای مستاجران چیست؟
رهکار های دولت برای مستاجران
درحالیکه عباس آخوندی برای حمایت از حقوق مستاجران طولانی کردن مدت اجاره واحدهای مسکونی را در نظر گرفته رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک معتقد است: اجرای این طرح امکان‌پذیر نیست مگر اینکه با توافق طرفین و در نظر گرفتن حقوق متعاملین صورت گیرد و دستوری نباشد.

مصطفی قلی‌خسروی درباره احتمال اجرای طرح مسکوت مانده افزایش قراردادهای اجاره‌ در دولت جدید به ایسنا گفت: برای اجرای طرح تطویل مدت اجاره ابتدا باید جوانب حقوقی و فقهی این‌ موضوع بررسی شود.

رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک اظهار کرد: باید حقوق شرعی مؤجر و مستأجر در نظر گرفته شود چراکه هرگونه کار دستوری برای مالک و مستأجر به دور از قوانین است.

قلی‌خسروی خاطر نشان کرد: در دولت قبلی هم افزایش مدت زمان اجاره واحدهای مسکونی مطرح شد اما به دلیل دستوری بودن، اجرا نشد.

از سوی دیگر مستاجران همواره دغدغه افزایش قیمت‌های مسکن را بیش از دیگر اقشار جامعه دارند چراکه بر اساس تورم‌های سالانه با افزایش چشمگیر قیمت‌ها مواجه می‌شوند که نه تنها قدرت خرید آنها را برای صاحبخانه شدن کاهش می‌دهد بلکه مجبورند بر اساس موجودی خود سطح خانه‌ مورد اجاره را نیز پایین‌تر در نظر گیرند چراکه توانایی پرداخت اجاره بیشتر را ندارند.

حال تعییین تکلیف وضعیت مستاجران در گرو تصمیمات و اجرای برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم است چراکه اجرای تصمیمات مناسب جهت صاحب‌خانه شدن مردم و بهبود اوضاع اجاره‌نشینان همواره از جمله خواسته‌های مستاجران است و تعییین نرخ کمیسیون مناسب، اجاره‌ بهای مناسب با امکانات واحد مسکونی و محله سکونت، تنظیم قرارداد قانونی و … نیز از دیگر مسائلی است که مستاجران مرتب با آن مواجه هستند لذا برای بهبود اوضاع مسکن به ویژه اجاره‌نشیینی انتظاراتی دارند.

به عقیده برخی کارشناسان و صاحبنظران، نظارت بر قیمت خانه باید از نهاد بالادستی همچون وزارت راه و شهرسازی صورت گیرد تا قیمت زمین در محله‌های مختلف به صورت نجومی افزایش نیابد.

با توجه به اینکه عباس آخوندی در دفاعیات خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: طی هشت سال گذشته نرخ مسکن شش برابر و نرخ زمین ۹ برابر افزایش داشته است که مسکن نیز همچون بقیه کالاها در اختیار تورم عمومی بوده که باید مورد بررسی قرارگیرد.

حال با توجه به خوش‌بینی کارشناسان و دست‌اندرکاران نسبت به بازار مسکن و پیش‌بینی تثبیت قیمت‌ها در ماههای آینده، انتظار می‌رود قیمت‌های اجاره نیز متعادل و منطقی شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت