امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » اخبار » کند و کاو » قدردانی رییس مرکز اهدای خون سوریه از ایران

قدردانی از اهدای خون

وی روز سه شنبه در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار اعزامی ایرنا، افزود: جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف به کشور و مردم سوریه کمک کرد و ما نمی توانیم این امر را انکار کنیم.
او تصریح کرد: مردم سوریه کمک هایی که ایران به آنها کرده را هرگز فراموش نخواهند کرد.
رییس مرکز بانک اهداء خون سوریه، با اشاره به روند اهداء خون در این کشور گفت: تاکنون روند خوبی را در این زمینه شاهد بوده ایم و توجه مردم به این مساله نشان از داشتن حس مسئولیت در برابر ملت و ارتش سوریه در شرایط بحران کنونی است.
بسام عید با تاکید بر اینکه هیچ کمبودی در گروه های خونی خاص وجود ندارد، اظهارداشت: به دلیل اینکه نمی توانیم خون را برای مدت طولانی ذخیره کنیم، متناسب با نیاز از مردم خون دریافت می شود.
وی افزود: روزانه در مرکز دمشق ۳۰۰ تا ۴۰۰ واحد خون از مردم تهیه می کنیم که این مقدار در همان روز مصرف می شود و از این میزان حدود ۱۵۰ واحد تبدیل به فراورده های خونی می شود.
او گفت: از خون های دریافت شده مطابق استانداردهای بین المللی محافظت می شود و تنها از کسانی خون دریافت می کنیم که مشکلی از بابت بیماری های خونی نداشته باشند.
مدیر مرکز بانک اهدای خون سوریه مشارکت مردم به صورت خودجوش و داوطلبانه برای اهدای خون را یک افتخار در شرایط کنونی دانست و افزود: شعار اهداء کنندگان خون قهرمان هستند شعار امسال مرکز بانک خون سوریه است.
بسام عید تصریح کرد: با وجود شرایط بحرانی در کشور تا کنون برای تامین واحدهای خونی نیاز به فراخوان نبوده اما در صورت نیاز و در مواقع خاص قطعا از طریق رسانه ها و جراید مردم برای تامین نیازهای خونی دعوت خواهند شد.
وی با بیان اینکه میزان اهداء خون در بحران جنگ سوریه تغییری نکرده است، گفت: مردم به وظیفه خود عمل می کنند و در این زمینه احساس مسئولیت دارند.
بسام عید خاطرنشان کرد: برای اطمینان از سلامت خون های اهداء شده، از پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی استفاده می شود و آزمایش های لازم در زمینه عاری بودن واحدهای خونی از هر گونه آلودگی به عمل می آید.
وی گفت: در کل کشور ۲۵ مرکز اهدای خون داریم که نیاز بیمارستان های دولتی و خصوصی را برآورده می کند و هیچ کمبودی در این زمینه تا کنون شاهد نبوده ایم.
او درباره نحوه تامین خون در نقاط مختلف سوریه، گفت: بیمارستان ها بر اساس نیاز خود نمایندگانی را به مراکز اهداء خون اعزام می کنند و از این طریق نیاز آنها برطرف می شود.
وی افزود: ما برای مناطق جنگی خون تامین نمی کنیم و فقط بر اساس درخواست بیمارستان ها، خون مورد نیاز را در اختیار آنها قرار می دهیم.
بسام عید همچنین به حمایت های ایران از مرکز بانک خون سوریه اشاره کرد و گفت: کیسه های خونی که در این مرکز مورد استفاده قرار می گیرد ساخت ایران است و ما برای تامین تمامی نیازهای خود در این زمینه یادداشت تفاهمی با جمهوری اسلامی خواهیم داشت.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت