نایت ملودی » اخبار » سیاست » اولین دیدار های رسمی خارجی حسن روحانی

حسن روحانی

به گزارش پارس به نقل از ایسنا، حسن روحانی در اولین دیدارهای خارجی خود به عنوان رییس جمهور ایران با رییس پرزیدوم کره شمالی و همچنین رییس جمهور پاکستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار افرادی چون صالحی وزیر خارجه دولت دهم، محمدجواد ظریف، محمد نهاوندیان، حسین فریدون و… حضور داشتند.

برخی از منابع خبری از ظریف به عنوان وزیر خارجه دولت یازدهم و همچنین نهاوندیان به عنوان رییس دفتر رییس جمهور و حسین فریدون به عنوان مسوول دفتر ویژه حسن روحانی یاد کرده‌اند.

همچنین برخی از اخبار حاکی از آن است که احتمالا فردا حسن روحانی لیست کابینه خود را اعلام خواهد کرد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت