امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » اخبار » سیاست » روحانی با غرب مصالحه نمیکند!
حسن روحانی
یک روزنامه آمریکایی با اشاره به اولین کنفرانس خبری رئیس‌جمهور برگزیده مردم ایران اعلام کرد روحانی درصدد اعتمادسازی با غرب است اما در زمینه موضوعات کلیدی از جمله برنامه هسته‌ای مصالحه نمی‌کند.

به گزارش افکارنیوز،‌ روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی» در مقاله ای با عنوان «رئیس جمهور جدید ایران مصالحه نمی‌کند» به قلم «ایلان برمن» معاون اندیشکده «شورای سیاست خارجی آمریکا»، نوشت که دکتر «حسن روحانی» رئیس جمهور جدید و منتخب ایران درصدد اعتماد سازی با غرب است اما درباره موضوعات کلیدی تسلیم نمی‌شود.

در ابتدای این مقاله اینطور آمده است که: می گویند تاریخ خود را تکرار نمی کند اما گاهی اوقات مشابه آن تکرار می شود. در مورد سیاست غرب در قبال ایران نیز همینطور است و تاریخ در آستانه بازگشت به گذشته پر هزینه اش است.

بر اساس این مقاله، روحانی که پیروز انتخابات ریاست جمهوری ۱۴ ژوئن ایران شد، این امید را به وجود آورد که امکان توافق هسته ای با تهران وجود دارد.

یو اس ای تودی نوشت که روحانی گفت‌وگوی تمدن ها که از سوی محمد خاتمی طرح شده بود را به روز کرد و از ایده تعامل سازنده با غرب در طیف وسیعی از موضوعات سخن گفت.

در این مقاله آمده است که روحانی صراحتا اعلام کرد که تهران در رابطه با دو موضوعی که سیاستمداران غربی را به خود مشغول کرده است یعنی برنامه هسته ای ایران و حمایت از نظام سوریه، تسلیم نمی شود. روحانی با حضور در اولین کنفرانس خبری خود به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران، توقف فعالیت های مرتبط با غنی سازی اورانیوم را رد و صراحتا اعلام کرد که دولت ایران به حمایت از نظام سوریه ادامه خواهد داد.

بر اساس این مقاله،‌ روحانی در عین حال وعده گفت‌وگو با آمریکا را نیز طرح کرد و در اظهارات تاریخ ۱۷ ژوئن خود به خبرنگاران اینطور گفت که: عقل و خرد به ما دو کشور و دو ملت می گوید که باید تفکری بیشتری درباره آینده داشته باشیم و تلاش کنیم که بنشینیم و راه حل هایی را برای موضوعات گذشته و اصلاح امور پیدا کنیم.

روحانی در مورد برنامه هسته ای ایران نیز وعده اعتماد سازی با غرب و تعامل در مذاکرات فعالانه تر با آمریکا و اروپا را مطرح کرد و این وعده شوق و شور غرب را زیاد کرد به طوریکه خوش بینی تدریجی کاخ سفید درباره احتمال از سرگیری تعامل با تهران افزایش یافت و دولت فرانسه نیز آمادگی خود را برای همکاری با روحانی در زمینه موضوعات سیاست خارجی اعلام کرد.

علاوه بر این، رسانه های خبری غرب نیز با شتاب تلاش کردند تا دیدگاه های میانه روی روحانی را پر رنگ کنند و به تشریح ضرورت استفاده از فرصت فراهم شده از طریق چرخش آشکار سیاسی ایران پرداختند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت