امروز در نایت ملودی
راهکارهای برخورد با یک نوجوان سیگاری
راهکارهای برخورد با یک نوجوان سیگاریبه کمک روشهای طبیعی موهای زائد پشت لب را از بین ببرید
به کمک روشهای طبیعی موهای زائد پشت لب را از بین ببریدبا همسر ایرادگیر و منتقدم چطور برخورد کنم؟
با همسر ایرادگیر و منتقدم چطور برخورد کنم؟به چه علت زنان رهبران موفق تری می شوند؟
به چه علت زنان رهبران موفق تری می شوند؟منافذ بزرگ پوست را به کمک این ماسکها از بین ببرید
منافذ بزرگ پوست را به کمک این ماسکها از بین ببریدبا مهمترین نیازهای عاطفی کودک آشنا شوید..!
با مهمترین نیازهای عاطفی کودک آشنا شوید..!مشکلاتی در بدن که نشان میدهد باید بیشتر ورزش کنید
مشکلاتی در بدن که نشان میدهد باید بیشتر ورزش کنیدعلل بوجود آمدن موخوره چیست؟
علل بوجود آمدن موخوره چیست؟موهای آسیب دیده تان را به کمک روشهای طبیعی درمان کنید
موهای آسیب دیده تان را به کمک روشهای طبیعی درمان کنیدبا این نکات اساسی در رابطه با مردان آشنا شوید..!
با این نکات اساسی در رابطه با مردان آشنا شوید..!راهکارهایی برای داشتن زمانبندی درست در زندگی
راهکارهایی برای داشتن زمانبندی درست در زندگیدانستنی هایی برای انتخاب و خرید حلقه نامزدی
دانستنی هایی برای انتخاب و خرید حلقه نامزدیبا خواص و فواید انگور برای مو آشنا شوید..!
با خواص و فواید انگور برای مو آشنا شوید..!این کارها را بعد از ورزش انجام ندهید..!
این کارها را بعد از ورزش انجام ندهید..!آیا اختلاف سن در ازدواج اهمیتی دارد؟
آیا اختلاف سن در ازدواج اهمیتی دارد؟راهکارهایی ساده برای برجسته کردن گونه..!
راهکارهایی ساده برای برجسته کردن گونه..!با فضایل و خواص سوره لیل و شأن نزول آن آشنا شوید
با فضایل و خواص سوره لیل و شأن نزول آن آشنا شویدآداب معاشرت و مصاحبت با بانوان را بیاموزید..!
آداب معاشرت و مصاحبت با بانوان را بیاموزید..!برای کاهش وزن با بهترین منابع پروتئین آشنا شوید
برای کاهش وزن با بهترین منابع پروتئین آشنا شویدیک ازدواج ناموفق به چه دلیل اتفاق می افتد؟
یک ازدواج ناموفق به چه دلیل اتفاق می افتد؟
نایت ملودی » اخبار » سیاست » آیا امکان توافق ایران و امریکا وجود دارد؟

ایران و آمریکا

پایگاه اینترنتی «شورای روابط خارجی آمریکا» با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر ایران و همچنین انتخاب «حسن روحانی» بعنوان رئیس‌جمهور آینده سیاست‌های جدید واشنگتن در قبال برنامه هسته‌ای تهران را بررسی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از «شورای روابط خارجی آمریکا»، «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا در حین مبارزات انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که ۲۴ خردادماه برگزار شد، دور جدیدی از تحریم‌ها علیه صنعت خودروسازی و همچنین ارز «ریال» ایران تحمیل کرد و مقامات آمریکایی متعهد شدند که تحریم‌های ایران را تشدید می‌‌کنند مگر آنکه ایران موافقت کند از برنامه هسته‌ای خود کناره‌گیری کند.

پس از پیروزی «حسن روحانی» در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران، دولت آمریکا اعلام کرد که مشتاق است به مذاکرات با ایران بازگردد اما این به این مفهوم نیست که دولت اوباما آمادگی دارد تا فشارها علیه دولت ایران را کاهش دهد.

«باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با برنامه «دوشنبه شب» شبکه «پی بی اس» اعلام کرد که انتخابات ایران نشان داد که مردم ایران می‌خواهند در یک مسیر متفاوت حرکت کنند اما تحریم‌ها در نبود گام‌های چشمگیر که نشان دهد ایران به دنبال سلاح‌های هسته‌ای نیست،  لغو نخواهد شد.

این نشریه آمریکایی ادامه داد که برخی پیروزی روحانی را نشانه این می‌دانند که بازیکنان قدرت در ایران به دنبال یافتن راهی برای کاهش تحریم‌ها هستند.

«توماس پیکرینگ»، یکی از دیپلمات‌های آمریکایی که به دولت اوباما فشار می‌آورد تا درباره مذاکرات با ایران جدی‌تر باشد، می‌گوید که روحانی با توجه به سیاست‌های پیچیده ایران، باید خیلی محتاط باشد.

وی تصریح کرد: واشنگتن به منظور فهم درست از نیات ایران مجبور خواهد بود، پیشنهاد بهتری به این کشور ارائه دهد.

بر اساس این گزارش، در جدیدترین دور از گفت‌وگوهای ایران و ۱+۵ ( آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین بعلاوه آلمان) از ایران در گام اول خواسته شد تا اورانیوم با درصد غنای ۲۰ را به حالت تعلیق درآورد و سایت فردو را تعطیل کند و پیشنهاد شد برخی محدودیت‌‌های تجارت ایران در زمینه فلزات قیمتی و محصولات پتروشیمی لغو شود.

پیکرینگ این پیشنهادات را بسیار ناچیز دانست و گفت اگر تهران واقعاً امتیازاتی می‌داد، اروپا می‌توانست تحریم‌ انتقال از طریق بانک مرکزی ایران را به حالت تعلیق درآورد و واشنگتن نیز می‌توانست از مخالفت‌های خود در خصوص خط لوله گاز ایران و پاکستان صرفنظر کند.

«جیمز استینبرگ» معاون وزیر خارجه آمریکا در دوره اول ریاست‌جمهوری اوباما، در خصوص تلاش برای بازی با سیاست‌ ایران، هشدار داد: به جای آنکه تلاش کنید آینده را پیش‌بینی کنید، به دنبال تعیین راهبرد صحیح باشیم. برای بازی کردن خیلی دیر است.

وی تصریح کرد که آمریکا و همپیمانان این کشور باید گزینه‌های خود را با قرار دادن یک گزینه حل و فصل جامع بر روی میز، مشخص کنند و این مسئله را روشن کنند که ایران در صورتیکه این پیشنهاد را رد کند باید بهای سنگینی دهد و این بها می‌تواند یک اقدام نظامی احتمالی باشد.

این گزارش در پایان به اظهارات یکی از مقامات آمریکایی اشاره کرد و گفت: انتخابات ایران را یک فریاد اجتماعی برای پایان دادن به تحریم‌ها است. کاخ سفید احتمالاً از این استدلال حمایت می‌کند که در مقابل پیشنهادات بیشتر، پیشنهادات بیشتری ‌دهد و هنوز باید منتظر شد و دید که آیا این پیشنهادی هست که رئیس جمهور جدید ایران تمایلی به پذیرش آن داشته باشه یا خیر‬.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت