نایت ملودی » فرهنگ و هنر » موسیقی » موسیقی ایران » اخبار موسیقی ایران » گروه«دنگ شو» موسیقی سریال«پژمان» را خواهد ساخت

گروه دنگ شو

این روزها سریال«پژمان» به کارگردانی«سروش صحت» مراحل پایانی تولید را سپری می کند. در این سریال که به زندگی یک ستاره سابق فوتبال می پردازد بازیگرانی چون سام درخشانی، بهاره رهنما، شقایق دهقان و پژمان جمشیدی بازیکن سابق تیم پرسپولیس با فیلمنامه ای از «پیمان قاسم خانی» و «مهراب قاسم خانی» حضور دارند. اما قرار است در پژمان موسیقی گروه«دنگ شو» را بشنویم. پس از موفقیت این گروه در قطعه «باد و آتش» که برای تیتراژ سریال«دزد و پلیس» و در سال گذشته ساخته شده بود این دومین تجربه دنگ شو برای ساخت موسیقی سریال می باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که دنگ شو برای تیتراژ پایانی سریال پژمان یک قطعه با کلام را ارائه کند.

پیش از این گروه دنگ شو برای چند فیلم سینمایی کار ساخت موسیقی را انجام داده بود از جمله فیلم سینمایی «ضد گلوله» که سال گذشته اکران شد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت