نایت ملودی » موبایل » نرم افزار موبایل » نرم افزار مدیریتی موبایل » نرم افزار Navier HUD Navigation Premium v2 اندروید

Navier-HUD-Navigation-Premium

با Navier HUD Navigation Premium به راحتی مسیر مورد نظر خود را پیدا کنید. از این پس رانندگان محترم می تواند با بهره گیری از این برنامه خازق العاده  به صورت صوتی مسیر های مورد نظر خود را پیدا کنند.
افزون براین درحال حاضر برنامه فوق فقط برای اندروید ۴٫۰ و بالاتر طراحی شده است و با استفاده از نقشه های دقیق گوگل شما را به سمت مقصد راهنمایی می نمایید.
نکته :
برای اجرای برنامه فوق باید موتور TTS(تبدیل متن به گفتار) بر روی دستگاه اندروید شما بارگزاری شده باشد در غیر این صورت برنامه به صورت خودکار نرم افزار مربوطه را دانلود می نمایید.

inbox-download-icon لینک دانلود : دانلود با لینک مستقیم – حجم ۱٫۷۸ مگابایت

InfoIcon  ورژن : برای اندروید ۲٫۱ و بالاتر

change-password-icon  رمز : www.nightmelody.com

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت