نایت ملودی » ورزش » ورزش های رزمی » سایر رشته های رزمی » حضور تیم ملی بوکس ایران در تورنمنت بین المللی ترکیه

تیم ملی بوکس ایران

مسابقات بین المللی بوکس ترکیه، تیر ماه امسال در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد که بنابراعلام ˈمنوچهر مقصودیˈ مدیر تیم های ملی و نایب رییس فدراسیون بوکس،

تیم ملی بوکس ایران نیز در این رقابت ها شرکت خواهد کرد تا اردونشینان به خوبی آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شوند.

مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان آسیا، مرداد ماه امسال در

قزاقستان برگزار می شود و در این راستا رقابت های انتخابی تیم ملی ایران روز ۱۵ اردیبهشت ماه در شهر زنجان آغاز خواهد شد تا دو نفر برتر هر وزن، جواز حضور در اردوهای آماده سازی را کسب کنند.

همچنین مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان جهان نیز اواخر مرداد ماه در شهر کی یف پایتخت اوکراین برگزار خواهد شد که تیم نوجوانان ایران در صورت فراهم بودن شرایط مالی، در این مسابقه ها شرکت می کند.

اردوی تیم بوکس نوجوانان ایران هم اکنون زیر نظر اکبر احدی و با حضور ۲۰ بوکسور دنبال می شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت