نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » حواشی فوتبال ایران » فتح‌الله‌زاده: سال بعد ۱۸۰ نفر را می‌بریم عربستان!

علی فتح‌الله‌زاده

مدیرعامل استقلال در مورد شکایت تیم عربستانی از استقلال می‌گوید: «این شلوغ بازی‌ها یعنی چه؟ ما که تخلفی نکردیم. آخرش این است که تماشاگران ما یک تخلفی کرده‌اند و تکلیف مشخص است. رئیس باشگاه الهلال همیشه وقتی از جانب مسئولان کشورش تحت فشار قرار می‌گیرد، بیخودی شلوغ بازی درمی‌آورد. خلیج فارس حق ماست. اسم آبراه کشورمان است. اسمش همین است.
همان‌طور که اسم کشورمان ایران است، اسم این خلیج هم خلیج فارس است. کجای این موضوع سیاسی است؟ بروند به اسناد سازمان ملل رجوع کنند و ببینند که اسم آن خلیج فارس است.»
فتح‌الله‌زاده ادامه می‌دهد: «اگر در مورد هزینه‌های نفرات اعزامی استقلال به عربستان هم شاکی هستند که ما توافق کردیم. حالا که این‌طور شد ما سال بعد ۱۸۰ نفر را می‌بریم.»
مدیرعامل استقلال در پایان در مورد بازی امروز تیمش مقابل سپاهان می‌گوید: «چند روز است که درگیر بازی با سپاهان هستیم و امیدواریم هواداران استقلال ما را تنها نگذارند. بیایند کنارمان باشند تا قهرمانی تیم را جشن بگیریم.»

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت