امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » اخبار » سیاست » واکنش آیت‌الله جزایری به شعار تحریک‌آمیز احمدی‌نژاد

آیت‌الله جزایریآیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان، شامگاه امروز بیست و سوم فروردین ماه در دیدار با جمعی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی، محورهای سخنان خود را به فاز دوم هدفمندی یارانه ها، گرانی ها و تورم بالا در کشور و انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا اختصاص داد و گفت: طرح هدفمندی یارانه ها در گذشته کمکی برای مستضعفان و روستاییان بوده است اما در این وضع گرانی اجرایی ساختن آن سبب آشفتگی جامعه می شود و باید تا همین حد نگه داشته شود.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این که اثرات منفی اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بیشتر از اثرات مثبت است، اظهار داشت: با اجرای فاز دوم تلخی ها و مشقت ها بر شیرینی ها و لذت ها غلبه خواهند کرد و تا همین حد کافی است و تدبیری جهت کنترل گرانی ها در کشور اندیشیده شود.

رییس شورای عالی حوزه علمیه خوزستان با تأکید بر این که افزایش یارانه ها در برهه کنونی به صلاح مملکت نیست، ابراز داشت: اجرایی کردن فاز دوم هدفمندی یارانه ها مضر است؛ چراکه مردم به همین مبلغی که به آنها پرداخت می شود قانع هستند و انتظار دارند که قدرت خرید آنها متزلزل نشود.

به گزارش جهان، رییس جمهور در سفر به شهرستان شاهرود گفته است: اطمینان دارم که با یک حرکت آرام و آسان می‌شود ماهی ۲۵۰ هزار تومان به مردم داده و این حق مردم است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بخش دیگری از سخنانش به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا اشاره و خاطرنشان کرد: مسأله انتخابات بسیار مهم است که در این عرصه باید از نظرات یکدیگر استفاده کنیم.

آیت الله موسوی جزایری با تأکید بر این که مسأله انتخابات شوراهای شهر و روستا در خوزستان بسیار حائز اهمیت است، اظهار داشت: نتایج گذشته انتخابات شوراهای شهر و روستا در اهواز و دیگر شهرهای خوزستان بسیار نا امید کننده بوده و سبب دل آزردگی بسیاری از مؤمنان و دلسوزان شده است.

وی با بیان این در انتخابات آتی شوراهای شهر و روستا در خوزستان باید افراد مؤمن و مورد اعتماد وارد عرصه شوند، اظهار داشت: گروه هایی از مؤمنان پیش قدم شوند و لیست ارائه دهند در غیر این صورت شاهد تشتت آرا خواهیم شد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با تأکید بر این در شهر اهواز باید افراد اصلح رأی بیاورند، تصریح کرد: گروه ها با احساس مسؤولیت وارد انتخابات شوراها شوند و از حذف، انحصارطلبی و تخریب دیگران پرهیز کنند؛ چراکه نیروهای متدین و دلسوز در همه اقوام خوزستان فراوان هستند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این که در انتخابات شوراهای شهر و روستا شایسته گرایی را ملاک قرار دهیم، اظهار داشت: اهواز در چند دوره اخیر از انتخابات شورها عاقبت خیر نبوده است که از همه عزیزان نمایندگان و ائمه جمعه خواستاریم که افراد دلسوز و متدین را برای حضور در انتخابات را تشویق کنند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت