نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » اخبار فوتبال ایران » فینال جام حذفی ۱۴ اردیبهشت برگزار میشود

بازی پرسپولیس - پیکان

سازمان لیگ فدراسیون فوتبال زمان برگزاری دیدار نهایی جام حذفی را ۱۴ اردیبهشت اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، پس از جلسه امروز (چهارشنبه ۲۱ فروردین) سازمان لیگ، روز شنبه چهاردهم اردیبهشت به عنوان زمان برگزاری دیدار نهایی جام حذفی مشخص شد.

به این ترتیب تیم‌های پرسپولیس و سپاهان باید در روز چهاردهم اردیبهشت به مصاف هم بروند تا چهره نخستین تیم ایرانی راه یافته به رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود.

همچنین علی کاظمی، از مشخص شدن مکان برگزاری فینال جام حذفی در روز سه‌شنبه ۲۷ فروردین خبر داد.

قرار است نمایندگان دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان در این تاریخ با حضور در سازمان لیگ، مکانی را برای فینال جام حذفی که در ۱۴ اردیبهشت برگزار می‌شود، مشخص کنند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت