امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » اخبار » سیاست » صحت خبر تصمیم‌گیری هاشمی برای ورود به انتخابات

وی با بیان اینکه سنایی نیز در تکمیل سخنان تابش بر ضرورت شرکت همه سلایق در انتخابات تأکید کرد، افزود: به گفته سنایی حضور تمام سلایق در انتخابات، جهت افزایش اقتدار نظام ضروری است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به جزئیات دیروز دیدار نمایندگان با آیت الله هاشمی رفسنجانی که بخشی از خبر آن تکذیب شد، گفت: صداقت خمیر مایه سیاست علوی است که باید ملاک قرار گیرد.

کمال الدین پیر موذن در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به جزئیات دیروز دیدار نمایندگان با آیت الله هاشمی رفسنجانی که بخشی از آن تکذیب شد، گفت: دیروز من به اتفاق آقایان تابش،پزشکیان،مطهری، پورفاطمی، امیری و سنایی برای تبریک سال نو نزد آقای رفسنجانی رفتیم.

نماینده مردم اردبیل، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات تابش در این دیدار ادامه داد: تابش در اظهاراتش به نامگذاری سال جاری مبنی بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اشاره و بر ضرورت شرکت همه سلایق سیاسی در انتخابات با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.

وی با بیان اینکه سنایی نیز در تکمیل سخنان تابش بر ضرورت شرکت همه سلایق در انتخابات تأکید کرد، افزود: به گفته سنایی حضور تمام سلایق در انتخابات، جهت افزایش اقتدار نظام ضروری است.

عکس هاشمی رفسنجانی

این نماینده مردم در مجلس نهم توضیح داد: در جلسه دیروز که با حضور آحاد مردم برگزار شده بود، یک شخص روحانی از آیت الله رفسنجانی خواست که وضعیت کاندیداتوری خود در انتخابات را مشخص کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه آیت الله رفسنجانی در پاسخ به آن روحانی دو موضوع را مطرح کرد، ادامه داد: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در نکته اول، حل مسائل اقتصادی را با توجه به مطالبات مردم از دولت، بانکها و پیمانکاران زمانبر دانست و در نکته دوم نیز با اشاره به حماسه سیاسی خصوصا انتخابات،اعلام کرد که  پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب اعلام نظر می کند.

پیرموذن با تاکید بر اینکه صداقت در سیاست را از امام راحل و رهبر معظم انقلاب یاد گرفتم گفت: آنچه در دیدار دیروز اتفاق افتاد را با خبرنگاران مطرح کردم اما آقای رفسنجانی و دفتر وی تکذیب کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: علاوه بر لزوم ملاک قرار گرفتن صداقت در سیاست به عنوان خمیر مایه سیاست علوی، من شرایط سنی و احوال آیت الله رفسنجانی را برای ریاست جمهوری مناسب نمی دانم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه من عضو فراکسیون اکثریت مجلس هستم افزود: من به صورت مستقل و با حمایت حزب موتلفه اسلامی وارد مجلس شدم و به عنوان عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت از هر آنکس که این فراکسیون برای کاندیداتوری ریاست جمهوری انتخاب کند،حمایت خواهم کرد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت