امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » فرهنگ و هنر » موسیقی » کنسرت ها » کلاه‌ گشادی که در نوروز ۹۲ بر سر مردم گذاشتند+فیلم

کنسرت‌ خوانندگان لس‌آنجلسی در اربیل

نوروز امسال نیز همچون سال‌های پیشین با برگزاری کنسرت‌های برخی خوانندگان لس‌آنجلسی در برخی کشورهای همسایه ایران و کشورهایی اندک دور‌تر همراه بود و برخی حضور در این برنامه‌ها را از اولویت‌های اقتصادی‌شان قرار دادند و در پایان به شدت از حضور در این برنامه‌ها ـ که در مواردی منجر به کلاهبرداری نیز شده ـ متضرر و پشیمان شدند تا گروهی از ایشان با خشم، روزهای تلخی را در هفته‌های گذشته گذران کنند.

از میان انتخاب‌های فراوانی که برای گذران تعطیلات نوروزی پیش روی ‌مردم است، برخی سفر به خارج را ـ نه به قصد تفرج که عمدتاً با هدف شرکت در کنسرت برخی خوانندگان لس آنجلسی ـ بر‌می‌گزینند و درآمد‌هایشان را این گونه هزینه می‌کنند. این رویداد، البته تازگی ندارد و در دو دهه اخیر به امری مرسوم بدل شده است و خوانندگان لس آنجلسی نیز برای این فصل، معمولاً در کشورهای پیرامون ایران کنسرت‌هایی را تدارک می‌بینند که شواهد حکایت از آن دارد، در سال‌های اخیر نیز افزایش یافته است.

یکی از این شواهد، افزایش تعداد و محل‌های برگزاری چنین کنسرت‌هایی است و برنامه‌هایی که پیش از این در اطراف ایران تنها در امارات متحده و در مواردی ترکیه برگزار می‌شد و هم‌اکنون به کویت، مالزی، ارمنستان، آذربایجان و این اواخر به کردستان عراق راه یافته و بعضاً در روزهایی به جز تعطیلات نوروز ‌شاهد برگزاری این کنسرت‌ها هستیم. اما به‌‌ همان اندازه که حجم این کنسرت‌ها افزایش یافته، عوارض جانبی‌اش نیز رو به فزونی گذاشته و مهمترین عارضه، کلاهبرداری است.

بنا بر این گزارش، برگزارکنندگان این کنسرت‌ها عموماً اشخاصی ساکن همین کشور‌ها هستند که در مواردی حتی سر خواننده‌های لس آنجلسی را نیز کلاه می‌گذارند؛ اتفاقی که در کنسرت یکی از خوانندگان جوان در مالزی رخ داد و ظاهراً برگزارکننده پس از پیش فروش عمده بلیت‌ها، متواری شده و حتی هزینه اجاره سالن را پرداخت نکرده و به همین دلیل خواننده که برای حفظ آبرویش حاضر به برگزاری کنسرت رایگان شده بود، به سالن نیز راه داده نشد و در ‌‌نهایت سرنوشت هزینه‌های گزاف پرداخت شده توسط گروه‌های وسیعی از ایرانیان مقیم مالزی و مسافر نوروزی به این کشور مشخص نشد.

اما این تنها یک مورد از رخدادها در نوروز امسال بود و در فاصله‌ای نزدیک‌تر کنسرت یکی از خوانندگان در امارات متحده نیز لغو شد؛ رویدادی که ظاهراً به دلیل کسالت حال این خواننده صورت پذیرفته، ولی شنیده می‌شود در پس ‌این ماجرا، اتفاقات دیگری میان برگزارکننده و این خواننده رخ داده که «تابناک» به واسطه عدم اطلاع دقیق به آن‌ها دامن نمی‌زند. با این حال این اتفاقات هر چه بود، عده‌ای که بدون مطالعه به این قصد تور دوبی رزرو کرده بودند، متضرر شدند.

به این اتفاقات، برگزاری کنسرت یکی از خوانندگان را در سوله مخصوص گاوداری در کردستان عراق بیفزایید که حتی امکاناتی چون صندلی نیز در نظر گرفته نشده بود و نزدیک پنج هزار نفر ایستاده برای این کنسرت حاضر شده بودند. روز نخست این کنسرت به دلیل عدم برنامه‌ریزی و آنچه کسالت خواننده عنوان شد، برگزار نشد و شرایط در این روز تا جایی به وخامت گرایید که درگیری شدیدی میان ایرانیان و کرد‌های حاضر در گاوداری رخ داد و عده‌ای نیز در این درگیری با ضربات چاقو مجروح شدند.

هرچند گزارش‌های دیگری درباره کلاه‌های گشاد اینچنینی ‌نیز که در ایام نوروز ۱۳۹۲ بر سر مردم گذاشته شد، منتشر شده، اطلاعات موثق درباره سایر موارد در دسترس نیست و وقوع این سه اتفاق قابل تأمل قطعی قابل ارزیابی است. با این اوصاف به نظر می‌رسد، مردم باید قدری در این زمینه هشیار‌تر باشند تا اسیر چنین وضعیتی نشوند و بهترین روزهایشان به قصد برنامه‌هایی که حتی تحققشان نیز قطعی نیست ـ چه رسد به کیفیتش ـ در کشورهای غربی و عربی به آوارگی نگذرد، چرا که برخی از این کنسرت‌ها به صورت تور و با رزرو هتل و… برگزار می‌شود که در صورت کلاهبرداری، شرایط بدی برای مسافران پیش می‌آورد.

در ادامه، فیلم حواشی برگزاری کنسرت در گاوداری در کردستان عراق را که یکی از سه کنسرت اشاره شده است، ببینید.

[pro-player type=’video’]http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1392/1/16/243982_942.flv[/pro-player]

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت