نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » مصاحبه و گفتگو » توهین حامد بهداد به زنان ایرانی + عکس

حامد بهداد، بازیگر سینمای ایران اخیرا در مصاحبه ای با یکی از نشریات فارسی زبان خارج از کشور در پاسخ به اینکه چرا زن ایرانی نمی گیرد، گفت: زن های ایرانی خیلی خشن هستند، تازه وقتی کتکشان می زنی شکایت می کنند و در مورد حقوق زنان حرف می زنند، به جای اینکه مثل زنان مالزی بعد کتک خوردن دستشان را به روی سینه شان جفت کنند و تعظیم کنند و بگویند ارباب عفو بفرمایید، تهدید می کنند که مهریه ام را به اجرا می گذارم و پدرت را در می آورم! با آن مادر حسودت! بعد هم بچه را با خودشان می برند و تو را می اندازند زندان! (خنده)

حامد بهداد

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
۱۸ فروردین ۱۳۹۲ :: ساعت ۰۹:۲۲
سارا پاکزاد

خب کاملآ مشخص شد که آقای حامد بهداد در چه خانواده عقب مانده و بی فرهنگی به دنیا آمده اند ایشان مرد بودن را در زدن و زور بازو می بینند البته باید به ایشان بگویم که پس حیوانی مثل خر از شما مرد تر است چون او جفتک می زند و زورش هم از شما بیشتر است من تعجب می کنم در قرنی که همه از برابری حرف می زنند انسانهای عقب مانده هم وجود دارند آن هم مثلآ هنر مند شرم باد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۲ :: ساعت ۱۱:۲۱
reza

damesh garm ras gofte

۲۰ فروردین ۱۳۹۲ :: ساعت ۲۳:۰۶
یاسی صباح

اول اینکه این بهداد از طرز بازیش کاملا مشخصه پر از عقده اس . دوم اینکه عقده احترام داره که هیچ دختر ایرانی حاضر نیس بهش احترام بذاره و بله قربان گوی او باشه سوم اینکه ببینه اصلا ایرانی بهش دختر میده چهارم اینکه شیکر خورده

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت