مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سرگرمی » عکس های منتخب » عکس منتخب و جنجالی سایت MSN

سایت MSN در بخش عکس های منتخب خود با عنوان «عکس هایی که باید دید» تصویر کودکی را منتشر کرده است که سیگاری بر لب دارد و اسلحه ای به دوش.

به گفته این وب سایت، سن کودک ۷ سال است و فرزند یکی از جنگجویان مخالف دولت بشار اسد در سوریه می باشد.

سایت MSN در تفسیر این عکس به طعنه نوشته است «احمد ۷ ساله یک سیگار به لب دارد درحالی که یک کلاشینکف هم قد خود را یدک می کشد.»

به تازگی دور جدیدی از اختلاف میان گروه های تندرو مخالف بشار اسد درگرفته که جامعه جهانی را به تردید در تغییر رژیم حاکم در سوریه واداشته.

عکس منتخب و جنجالی سایت MSN

تاریخ: ۱۷ فروردین ۱۳۹۲
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: عکس های منتخب

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت