نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » مصاحبه و گفتگو » چند روز قبل پیامک بهاری از عسل بدیعی داشتم

عباس رافعی

عباس رافعی تهمت های ناروا پیرامون بدیعی را آن هم در شرایطی که از دنیا رفته بسیار غیراخلاقی دانست.

چند روز قبل از این اتفاق پیامک بهاری از عسل بدیعی داشتم

رافعی در این خصوص یادآور شد: به اعتقاد من وقتی کسی به هر دلیلی از دنیا می رود و دستش از دنیا کوتاه می شود، اگر تهمت های ناروایی به او نسبت دهیم واقعاً در حقش جفا کردیم. با توجه به شناختی که از ایشان داشتم و حتی پیامک بهاری که چند روز قبل از این اتفاق ازشان گرفتم بعید می دانم که دست به خودکشی زده باشند.

وی ادامه داد: فکر می کنم مطبوعات و سایت ها حتی در دفاع از ایشان (که خودکشی نکرده و…) هم نباید وارد عمل شوند. دامن زدن به این موضوع به نوعی باعث مخدوش کردن هر چه بیشتر وضعیت می شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت