مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی
نایت ملودی » ورزش » ورزش های رزمی » کاراته » سفر تیم‌های ملی کاراته به روسیه لغو شد

تیم‌ ملی کاراته ایران

تیم‌های ملی کاراته مردان و زنان ایران قرار بود به مسابقات کاراته‌وان روسیه اعزام شوند که این سفر لغو شد.

مسابقات کاراته‌وان سن پترزبورگ روسیه قرار است ۲۵ فروردین‌ماه در روسیه برگزار شود که فدراسیون کاراته ایران قصد داشت تیم‌های ملی مردان و زنان بزرگسال ایرانی را به این مسابقات اعزام کند اما این اعزام لغو شد.

سرپرست فدراسیون کاراته از گرفتن اسپانسر برای تقبل هزینه‌های این اعزام خبر داده بود اما براساس خواسته کادر فنی تیم‌های مردان و زنان این سفر لغو شد.

تیم‌های ملی مردان و زنان ایران خود را برای حضور در بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی آماده می‌کنند.

تیم ملی کاراته مردان ایران حدود چهار ماه است که به هیچ مسابقه برون‌مرزی اعزام نشده است. آخرین اعزام این تیم مربوط به مسابقات قهرمانی جهان در فرانسه (آذرماه ۹۱) است.

شرایط اعزام نشدن تیم ملی بانوان به مسابقات برون‌مرزی بدتر است چرا که این تیم آخرین‌بار در مسابقات کاراته وان ترکیه که شهریورماه ۹۱ برگزار شد شرکت داشت و از آن به بعد به هیچ مسابقه برون‌مرزی اعزام نشده است.

تاریخ: ۱۶ فروردین ۱۳۹۲
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: کاراته

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت