امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
نایت ملودی » سلامت » اعتیاد » تنها راه درمان اعتیاد

درمان اعتیاد

معاون فرهنگی و پیشگیری اداره کل بهزیستی استان قم گفت: در جامعه ی امروزی اجبار و زور دیگر جایگاهی ندارد، به هیچ عنوان با این شیوه نمی توان اعتیاد را پیشگیری کرد، تنها راه درمان اعتیاد افزایش آگاهی جامعه درباره این معضل است. هادی کریمی در گفتگو با مهر، اظهار داشت: در هرجامعه آسیب ومعضل هایی وجود دارد که می توان آن را به اعتیاد ربط داد.

وی با اشاره به تاکید قرآن بر مسئه امر به معروف و نهی از منکر بیان داشت: اعتیاد نیز یک نوع منکر است که پیشگیری ازآن نیز یک نوع نهی از منکراست.

افزایش اعتیاد به مواد مخدر صنعتی

کریمی با اشاره به این جمله معروف که پیشگیری بهتر از درمان است، افزود: اعتیاد به مواد مخدر صنعتی نیز یکی از انواع اعتیاد رایجی است که امروزه در جامعه ی ما شایع شده است.

وی عنوان کرد: از جهت مادی نیز به صرفه نیست که بخواهیم مشکل اعتیاد را درمان کنیم پس راه بهتر است که به فکرپیشگیری این معظل باشیم.  کریمی خاطرنشان کرد: در جامعه ی امروزی اجبار و زور دیگر جایگاهی ندارد، به هیچ عنوان با این شیوه نمی توان اعتیاد را پیشگیری کرد، تنها راه درمان این است که مردم آگاه شوند و این آگاهی منجربه مشارکت خود مردم شود.

معاون فرهنگی وپیشگیری اداره کل بهزیستی استان قم با تاکید بر این که هدف از آموزش یادگیری است ابراز داشت: هدف ما از آموزش صرفا انتقال اطلاعات نیست، آموزش از یک جهت مشارکت میان اعضای جامعه می باشد.  وی ادامه داد: مشارکت واقدامی که طی آن چیزهایی آموخته می شود معنی یادگیری است، ما چیزهایی را که می خوانیم ومی شنوییم را یاد نمی گیریم، بلکه به ذهن می سپاریم و وقتی از این اطلاعات استفاده شد یادگیری محسوب می شود.

کریمی با بیان اینکه بهترین نوع آموزش باهدف رسیدن به یادگیری،آموزشی است که با مشارکت فراگیر یا یادگیرنده باشد اظهار داشت: طرح اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد یعنی آموزش ندهیم البته هدف نفی آموزش نیست بلکه آموزش وسیله است که به تغییر رفتار ویادگیری مخاطب ما منجر شود.

وی گفت: آموزشی مهم است که با مشارکت باشد وبا عجله به هدف نمی رسیم باید به جایی برسیم که فرد بخواهد واهمیت موضوع راحس کند. کریمی بیان داشت: آسیبی که اعتیاد به معنویات فرد وخانواده واردمی کند موجب نابودی زندگی می شود، از همین رو در کشورهای خارجی به سلامت جسمی روانی واجتماعی بهای فراوانی می دهند.

سلامت معنوی مانع احساس پوچی می شود

وی یادآور شد: سلامت معنوی مانع احساس پوچی می شود، اگر فردی از خداقل سلامت روانی، جسمی و معنوی را برخوردار باشد به سلامت اجتماعی می رسد. کریمی در پایان گفت: این وظیفه ی ستاد پیشگیری است که سلامت روانی، جسمی و معنوی را در جامعه تقویت کند، تا افراد از سلامتی برخوردار نباشد نمی تواند به دیگران کمک کند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت