نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » جالب انگیز » فیلم از لحظه ورود چاوز به بهشت!

فیلم از لحظه ورود چاوز به بهشتدر این فیلم کارتونی چاوز در یک منطقه سرسبز در لباسی به رنگ های پرچم ونزوئلا دیده می شود. وی پس از ورود به بهشت مورد استقبال برخی از رهبران و انقلابیون در گذشته آمریکای لاتین قرار گرفته و به محض دیدن آنها لبخند و به سمت آنها قدم می زند.

افرادی که چاوز به سوی آنها می رود، عبارت اند از: ژنرال آئوگوستو ساندینو قهرمان و سخصیت سیاسی نیکاراگویا، سالوادور آلنده رییس جمهور سابق شیلی، چه گوارا انقلابی و سیاست مدار مشهور آمریکای لاتین، آوا پرس بانوی اول آرژانتین و سیمون بولیوار قهرمان ملی ونزوئلا که چاوز از وی تاثیر زیادی پذیرفته است.

به عقیده ناظران، این فیلم کارتونی بخشی از فعالیت های انتخاباتی “نیکولاس مادورو” است که چاوز وی را به عنوان جانشین خود اعلام کرده است.

[pro-player type=’video’]http://www.nightmelody.com/wp-content/uploads/2013/04/nf00207381-1.flv[/pro-player]

تاریخ: ۱۴ فروردین ۱۳۹۲
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: جالب انگیز

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت