امروز در نایت ملودی
راهکارهای برخورد با یک نوجوان سیگاری
راهکارهای برخورد با یک نوجوان سیگاریبه کمک روشهای طبیعی موهای زائد پشت لب را از بین ببرید
به کمک روشهای طبیعی موهای زائد پشت لب را از بین ببریدبا همسر ایرادگیر و منتقدم چطور برخورد کنم؟
با همسر ایرادگیر و منتقدم چطور برخورد کنم؟به چه علت زنان رهبران موفق تری می شوند؟
به چه علت زنان رهبران موفق تری می شوند؟منافذ بزرگ پوست را به کمک این ماسکها از بین ببرید
منافذ بزرگ پوست را به کمک این ماسکها از بین ببریدبا مهمترین نیازهای عاطفی کودک آشنا شوید..!
با مهمترین نیازهای عاطفی کودک آشنا شوید..!مشکلاتی در بدن که نشان میدهد باید بیشتر ورزش کنید
مشکلاتی در بدن که نشان میدهد باید بیشتر ورزش کنیدعلل بوجود آمدن موخوره چیست؟
علل بوجود آمدن موخوره چیست؟موهای آسیب دیده تان را به کمک روشهای طبیعی درمان کنید
موهای آسیب دیده تان را به کمک روشهای طبیعی درمان کنیدبا این نکات اساسی در رابطه با مردان آشنا شوید..!
با این نکات اساسی در رابطه با مردان آشنا شوید..!راهکارهایی برای داشتن زمانبندی درست در زندگی
راهکارهایی برای داشتن زمانبندی درست در زندگیدانستنی هایی برای انتخاب و خرید حلقه نامزدی
دانستنی هایی برای انتخاب و خرید حلقه نامزدیبا خواص و فواید انگور برای مو آشنا شوید..!
با خواص و فواید انگور برای مو آشنا شوید..!این کارها را بعد از ورزش انجام ندهید..!
این کارها را بعد از ورزش انجام ندهید..!آیا اختلاف سن در ازدواج اهمیتی دارد؟
آیا اختلاف سن در ازدواج اهمیتی دارد؟راهکارهایی ساده برای برجسته کردن گونه..!
راهکارهایی ساده برای برجسته کردن گونه..!با فضایل و خواص سوره لیل و شأن نزول آن آشنا شوید
با فضایل و خواص سوره لیل و شأن نزول آن آشنا شویدآداب معاشرت و مصاحبت با بانوان را بیاموزید..!
آداب معاشرت و مصاحبت با بانوان را بیاموزید..!برای کاهش وزن با بهترین منابع پروتئین آشنا شوید
برای کاهش وزن با بهترین منابع پروتئین آشنا شویدیک ازدواج ناموفق به چه دلیل اتفاق می افتد؟
یک ازدواج ناموفق به چه دلیل اتفاق می افتد؟
نایت ملودی » اخبار » سیاست » واکنش مثبت صالحی به انتخاب وزیرخارجه جدید آمریکا

وزیرخارجه جدید آمریکا

«ابراز امیدواری»، نخستین واکنش وزیر امورخارجه ایران به انتخاب وزیر امور خارجه جدید آمریکا است.

علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه ایران ابراز امیدواری کرد که جان کری با ویژگی‌های فردی خود بتواند حداقل موجب «اصلاح بخشی از رویکردها و سیاست‌های ضد ایرانی دولت آمریکا» شود.
صالحی این اظهارات را در حاشیه مراسم ختم دکترحسن حبیبی عنوان کرد و اظهار داشت:آقای جان کری «چهره شناخته شده‌ای» در سیاست خارجی آمریکاست که گفته می‌شود با تحولات منطقه خاورمیانه نیز آشنایی دارد.
جان فوربز کری سناتور ۷۰ ساله حزب دموکرات ونماینده ایالت ماساچوست در مجلس سنای آمریکا است.ایرانی ها کری را نخستین بار زمانی شناختند که وی در انتخابات ریاست جمهوری۲۰۰۴ رسماً به عنوان نامزد حزب دموکرات معرفی شد.
جان کری چندی قبل رسما به عنوان نامزد وزارت خارجه آمریکا به سنا معرفی شد. وی از جمله چهره های آمریکایی است که در دوران انتخابات ریاست جمهوری اش ایده «مذاکرات مستقیم با ایران» را مطرح کرد. شاید همین سابقه است که موجب شده صالحی در اولین موضع گیری دیپلماتیک درباره همتای آمریکایی اش به طور تلویحی این اقدام را مثبت تلقی کند.
علی اکبر صالحی اگر چه  می گوید «عملکرد سیاستمداران از رویکرد کلان دولت‌ها و گرایشات سایر عناصر مؤثر در تدوین سیاست ملی کشورها تأثیر می‌پذیرد»، اما افزوده است: «اما شخصیت فردی مقامات که در واقع ریشه در ذات و طینت آنها دارد، نیز یک واقعیت است.»
رئیس دستگاه دیپلماسی ایران ابراز امیدواری کرد وی با ویژگی‌های فردی خود بتواند حداقل موجب اصلاح بخشی از رویکردها و سیاست‌های ضد ایرانی دولت آمریکا شود و با اصلاح رویکردهای ظالمانه، نادرست و پرهزینه دولت آمریکا به کاهش هزینه‌های انسانی و مالی سیاست خارجی آمریکا برای ملت‌های منطقه و ملت آمریکا کمک کند.
وزیر امور خارجه کشورمان در عین حال یادآور شد: البته باید منتظر بود تا پس از مشخص شدن سایر انتصابات در دولت جدید در عمل ارزیابی کرد که آیا رئیس جمهور آمریکا در دوران مسئولیت خود تمایل یا توان تحقق وعده انتخاباتی تغییر در رویکردهای نادرست سیاست خارجی آمریکا و از جمله رویکردهای خصمانه نسبت به ملت ایران را دارد یا خیر.
صالحی با بیان اینکه تجربه ۳ دهه گذشته به ما آموخته است که عملکرد آمریکا را باید براساس رفتار عینی آنها ارزیابی کرد، عنوان کرد:به هر حال برای ایشان در این مسئولیت خطیر آرزوی درک حقیقت و واقعیت و در نهایت موفقیت را در این جهت دارم.
در همین حال، هیلاری کلینتون در آخرین روز خدمتش به عنوان وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد که ایران حمایت‌های خود را از دولت بشار اسد افزایش داده است.
هیلاری کلینتون روز گذشته در اظهاراتی گفت: «ایران و روسیه هم چنان حمایت نظامی خود را از دولت بشار اسد ادامه می‌دهند»، این مساله نشان می‌دهد که ایران کمک‌های خود را به این دولت این کشور افزایش داده است.
وی مدعی ارسال ارسال نیروهای نظامی و تسلیحات پیشرفته به سوریه از سوی ایران شد.
کلینتون افزود: ایرانیان در برخی موارد آشکارا حمایت خود را از اسد بیان کرده و ایران، حمایت از اسد را به عنوان یکی از اولویتهایش اعلام کرده است.
در همین حال روزنامه وال استریت ژورنال از آغاز سفر دوره‌ای جو بایدن، معاون رییس‌جمهور آمریکا به کشورهای آلمان، فرانسه و انگلیس از روز جمعه خبر داد.

موضوع هسته‌ ای ایران و بحران‌های سوریه و آفریقا محورهای گفت‌وگوی معاون رییس‌جمهور آمریکا در سفر دوره ای خود به آلمان، فرانسه و انگلیس است. هم چنین در این سفر مسائلی مانند ایران ، سوریه و آفریقا نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

پیش بینی می شود تعویق یک باره مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵  به دلیل  هماهنگ شدن کشورهای اروپایی باشد.

آیا انتخاب جان کری تاثیری در رفتار کشور های ۱+۵ در خصوص برنامه هسته ای ایران خواهد داشت و آنان واقعیت دستیابی جمهوری اسلامی به  انرژی صلح آمیز هسته ای را می پذیرند؟

تاریخ: ۱۴ بهمن ۱۳۹۱
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: سیاست

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت