نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » بایگر جوان سریال گیم آف ترونز در گذشت!

بایگر جوان سریال گیم آف ترونز در گذشت!

در این مطلب از جزئیات فوت یکی از بازیگران جوان سریال تاج و تخت خواهیم گفت که در شب کریسمس به طور ناگهانی جان خود را از دست داده است.

اندرو دانبار، یکی از بازیگران سریال معروف بازی تاج و تخت به طور ناگهانی در شب کریسمس هنگامی که در خانه ی خود بود فوت کرد.این بازیگر در . اندریو دانبار در ۲۴ دسامبر مصادف با شب کریسمس در شهر بلفاست ایرلند شمالی و در خانه خود درگذشت. هنوز دلیل فوت این بازیگر جوان مشخص و اعلام نشده است.

سریال بازی تاج و تخت

اندریو علاوه بر فعالیت در تلویزیون به دی جی و تهیه کننده نیز بود، وی به عنوان راهنمای تور بازی تاج و تخت فعال بود. دانبار در فصل های شش، هفت و هشت نقش های مختلفی در سریال پربیننده و محبوب بازی تاج و تخت که توسطHBO تولید و پخش شد، بازی کرده است. نمونه هایی از نقش های او می توان به نقش همزاد تیان گریجوی و جسم مضاعف برای آلفی آلن اشاره کرد.

تاریخ: 29 دسامبر 2019
نویسنده: ملیکا صمدی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت