سریال دل

در این مطلب در خصوص رکوردزنی جدید سریال دل می گوییم که توانسته هیولا و مانکن را کنار بزند. سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی است که به صورت اپیزود های هفتگی منتشر می شود.

سریال «دل» با ثبت رکورد ۶۰ میلیون دقیقه تماشا در مجموع سه قسمت اول، میزان تماشای سریال های “مانکن” و هیولا” را در مدت مشابه انتشار پشت سر گذاشت.

این آمار با مقایسه مجموع دقایق تماشا در سه قسمت اول انتشار سریال‌های “دل”، “هیولا” و “مانکن” ثبت شده است و نشان می‌دهد که سریال “دل” بیننده بیشتری از سریال‌های “هیولا” و “مانکن” دارد.

به این ترتیب “دل” با ۶۰ میلیون دقیقه تماشا در رتبه اول، “مانکن” با ۴۰ میلیون و ۱۴۶ هزار دقیقه تماشا در رتبه دوم و “هیولا” با ۲۹ میلیون و ۱۰۷ هزار دقیقه تماشا در رتبه سوم پربازدیدترین سریال‌ها در سه هفته اول انتشار قرار گرفته اند.

“دل” به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی و مجری طرحی سعید خندق آبادی  با پشت سر گذاشتن “مانکن” و “هیولا”، به پرمخاطب‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی در سه قسمت اول انتشار تبدیل شده است.

حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی،بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو جزو بازیگران این سریال پر مخاطب هستند. لیست بازیگران ” دل ” با حضور سعید راد و هنرمندی”  مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع و بهرام افشاری تکمیل شد. گروه نویسندگان آن را هم بابک کایدان و میثم کایدان را شامل می شود.

تاریخ: 24 دسامبر 2019
نویسنده: ملیکا صمدی
برچسب ها: ، ، ،

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
27 دسامبر 2019 :: ساعت 13:37
دانلود سریال the witcher

سلام
به نظر من در حال حاظر سریال دل در ایران و سریال ویچر در خارج
جزو بهترین ها هستن

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت