نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » طرز تهیه ژله بستنی

ژله بستنیدر این مطلب با ما همراه باشید تا طرز تهیه ژله بستنی خوشمزه را به ساده ترین شکل ممکن در خانه برایتان بگوییم. ژله بستنی از دسر های محبوب جهانی است و در زمان کمی آماده می شود و پس از بستن قابل سرو است.

مواد لازم:

پودر ژله دلخواه ۱ بسته

بستنی دلخواه ۱/۲ پیمانه

آب جوش ۱/۲ پیمانه

طرز تهیه:

ابتدا بستنی را در محیط اتاق قرار می دهیم تا آب شود و در همان مرحله پودر ژله را داخل ظرف می ریزیم و آب را می گذاریم تا جوش بیاید. پس از آب شدن بستنی ها و جوش آمدن آب، به مقداری که در مواد لازم گفته شده است آب جوش را پیمانه می زنیم و می گذاریم تا کمی از حالت خیلی جوش خارج شود. برای شروع بستنی های آب شده را روی پودر ژله می ریزم و آرام آرام آب جوش را اضافه کرده و هم می زنیم.

حواستان باشد که در صورت ۱۰۰ درجه بودن آب امکان بریده شدن بستنی وجود دارد پس حتما دقت کنید تا آب از حالت بسیار جوش خارج شود تا بستنی ها را نبرد. مسئله ی بعدی هم برای داشتن یه مواد ژله ی یک دست صاف کردن آن پس از هم زدن و اضافه کردن مرحله ای آب داغ ما است.

در مرحله ی اخر قالب خود را چرب کنید و مواد ژله خود را داخل قالب بریزید و بگذارید تا حسابی ببندد. نوش جان

تاریخ: 21 دسامبر 2019
نویسنده: ملیکا صمدی
برچسب ها: ، ،

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت