نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » طرز تهیه ژله با شیر

ژله با شیردر ادامه با ما همراه باشید تا طرز تهیه ی ژله با شیر را برای شما دوستان شرح دهیم. از این روش برای تهیه ی ژله های مناسبی استفاده می شود.

مواد لازم :

پودر ژله دلخواه : یک بسته

شیر : یک و نیم پیمانه

(آب جوش نیم پیمانه)

طرز تهیه ژله با شیر  :

ابتدا پودر ژله را داخل ظرف مناسبی ریخته و شیر سرد و یا شیری که با محیط هم دما می باشد را به آن اضافه کنید و هم بزنید. حال ظرف حاوی ژله و شیر را روی حرارت غیر مستقیم (مثل درب کتری) و یا داخل ماکروفر قرار دهید تا ذرات ژله کاملا حل شود و مخلوط یکدستی داشته باشید.

در این مرحله قالب مناسب را چرب نموده و ژله تهیه شده را داخل آن بریزید و در یخچال قرار دهید تا بعد از گذشت سه الی چهار ساعت ژله ساده کاملا ببندد و آماده سرو گردد. در آخرین مرحله ژله را جدا می کنیم و داخل ظر می چینیم و تزئین می کنیم.

نکته تکمیلی: در صورت اینکه می خواهید ژله ای چند رنگ و زیبا داشته باشید بهتر است از نصف پیمانه آبجوش و نصف پیمانه بستنی لیوانی یا شیر گرم استفاده کنید.

تاریخ: 17 دسامبر 2019
نویسنده: ملیکا صمدی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
11 ژانویه 2020 :: ساعت 21:08
سررسید و تقویم ۹۹

سلام مطلب بسیار خوبی بود

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت