مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » باور نکردنی ها » مردی عجیب که پهن ترین گردن جهان را دارد + تصاویر

یک مرد چینی به دلیل اینکه هزینه کافی برای عمل جراحی ندارد مجبور است بقیه عمرش را با یک تومور غول پیکر بگذراند. وانگ شیژیانگ از جیلین سیتی استان جیلین در چین، تومور بزرگی به اندازه عرض شانه هایش در گردنش رشد کرده است.

مردی عجیب که پهن ترین گردن جهان را دارد + تصاویر

او اعتقاد دارد که این مشکل از زمان تصادفش در سال ۲۰۰۵ آغاز شده است. آقای وانگ مدتی را در بیمارستان به هورمون درمانی گذرانده است. از یک زمان به بعد گردنش شروع به ضخیم تر و ضخیم تر شدن کرد و در حال حاضر دارای تومور خوش خیم لیپوم است.

مردی عجیب که پهن ترین گردن جهان را دارد + تصاویر

با این که این تومور خوش خیم است به تازگی شروع به گسترش در سراسر بدن او کرده و به پشت کمر، پاها، بازوها و معده اش اثر گذاشته است.

لیپوم توده ی چربی و نرم است که حاصل رشد بیش از حد سلول های چربی است و معمولا زیر پوست و بر روی شانه ها، قفسه سینه، گردن، بازوها و پشت کمر رشد می کند.

آقای وانگ به شدت نیاز به عمل جراحی دارد ولی با وضعیت مالی بد خانواده اش نمی تواند این تومور را بردارد و تا آخر عمر باید آن را تحمل کند.

تاریخ: 24 مارس 2013
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: باور نکردنی ها

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت