نایت ملودی » سفر وگردشگری » گردشگری جهان » عکس هایی از خانه امام علی (ع)

در این مطلب شما دوستان تصاویری از خانه ی امام علی (ع) در شهر کوفه را مشاهده خواهید کرد. در ادامه ی مطلب با ما باشید.

خانه امام علی در کوفه در زاویه جنوب غربی مسجد کوفه و متصل به ضلع غربی دارالاماره کوفه، قرار دارد. داخل خانه، اتاق‏‌ها و جایگاه‌‏هایی منسوب به امام علی(ع) و فرزندان ایشان، وجود دارد.

داخل خانه، اتاق‏‌ها و جایگاه‌‏هایی منسوب به امام علی(ع) و فرزندان ایشان، وجود دارد؛ از جمله در سمت راستِ کسی که به خانه وارد می‏‌شود، اتاق امام حسن و امام حسین(ع) و سمت چپ آن، اتاق محلِ غسل دادن امیرمؤمنان(ع) و نزدیک محراب، جایگاه محلِ نشستن امام حسن و امام حسین(ع) قرار دارد.

اتاق‌‏های دیگری نیز منسوب به حضرت زینب، ام‏ کلثوم و ام‏ البنین وجود دارد. در اتاق انتهای منزل نیز چاه آبی وجود دارد که گفته می‏‌شود به دست امام علی(ع) حفر شده است و زائران برای تبرک، از آب آن می‌‏نوشند.

عکس هایی از خانه امام علی (ع)

تصویر شمایل قدیمی اتاق امام حسین (ع) و امام حسن (ع)

عکس هایی از خانه امام علی (ع)

اتاق امام حسین (ع) و امام حسین (ع)در زمان فعلی

عکس هایی از خانه امام علی (ع)

نمای بیرونی خانه امام علی (ع)

 

تاریخ: 03 سپتامبر 2019
نویسنده: ملیکا صمدی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
11 نوامبر 2019 :: ساعت 09:02
کیسه خوراک دام

بسیار زیبا و جالب بودند 🙂

06 دسامبر 2019 :: ساعت 09:26
چاپ سررسید شیک ۹۹

بسیار زیبا بودند. با تشکر از وبسایت خوبتون

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت