نایت ملودی » خانواده » مدل لباس و مد روز » مدل پوشاک بانوان » مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه ۹۸

در این مطلب مدل های زیبای مانتو کیمونو را مشاهده خواهیم کرد. اما قبل از اینکه مدل ها را ببینیم میخواهیم شما را با لباس کیمونوی ژاپن و تاریخچه و اصول پوشش آن در ژاپن آشنا کنیم. در این مطلب با ما همراه باشید.

همه چیز درباره ی لباس زنانه کیمونو (به ژاپنی: 着物):

کیمونو یک لباس سنتی و گران قیمت زنانه ی ژاپنی است. کیمونو ژاپنی یک لباس بلند است که آستین های گشاد و راسته ی بلندی دارد و در رنگ ها و طرح های ساده و تاریخی و گل گلی وجود دارد. برخی از طرح های این لباس نیز با شکل و شمایل سلطنتی آراسته شده است. در قدیم زنان ژاپنی کیمونو می پوشیدند اما در زمان کنونی پوشیدن کیمونو برای بانوان فقط در مراسم و مسائل اجتماعی خاص اتفاق می افتد.

برخی از زنان و مردان سنتی قدیم ژاپنی از کیمونو به عنوان یک لباس روزانه استفاده می کنند اما استفاده ی این لباس دیگر مانند پیشینیان کشور ژاپن به شکل روزانه نیست.

در مراسم چای ژاپنی و عروسی های ژاپن گوشیدن کیمونو برای زنان یک رسم به شمار می رود. اصالت این لباس و شکل و فرم امروزی آن همانند گذشته است تغییری در اصالت و شکل آن لباس مگر به دست طراحان مد و ایده های آن ها در لباس های خود نیفتاده است.

  کیمونو در زبان ژاپنی از دو بخش کی (به ژاپنی: ) (فعل پوشیدن) و مونو (به ژاپنی: ) (چیز) تشکیل شده‌است که به صورت تحت‌اللفظی به معنی چیز پوشیدنی است. در فرهنگ ژاپنی کیمونو را با کمربندی به نام «اُبی» می‌بندند و همراه آن وسایل چوبی سنتی مانند «گِتا» یا «زوری» می‌پوشند. جوراب کیمونو «تابی» نامیده می‌شود. زیر کیمونو نیز لباس زیری به نام «ناگاجوبان» می‌پوشند.

در ادامه مجموعه مدل مانتو های زنانه و دخترانه ی طرح کیمونوی ژاپنی را مشاهده خواهید کرد. بام ما همراه باشید.

مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه 98

 

مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه 98

 

مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه 98

 

مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه 98

 

مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه 98

 

مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه 98

 

مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه 98

 

مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه 98

 

مدل مانتو کیمونو زنانه و دخترانه 98

تاریخ: 23 جولای 2019
نویسنده: ملیکا صمدی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
29 جولای 2019 :: ساعت 14:11
معصومه

از ژاپنم مداش می رسه ایران

29 جولای 2019 :: ساعت 14:13
سهیلا نخعی

درسته الان همه چیز سریعا فراگیر میشه

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت