عروسی و جشن و لباس آن برای همهی عروس و داماد ها دارای ارزش و اهمیت است زیرا یک شب در زندگی متفاوت از سایر شب ها لباس می پوشند و تمامی عزیزانشان برای شروع زندگی جدیدشان دور هم جمع می شوند و جشن می گیرند. لباس عروس و مدل آن یکی از پر چالش ترین انتخاب ها برای این مراسم است. انتخاب رنگ مناسب و مدلی که علاوه بر پوشیده بودن روی تن بشیند و زیبایی داشته باشد برای تمامی عروس خانوم ها مهم است. لباس عروس های اسلامی هم می توانند پفی و پر زرق و برق باشند و دامن و طرح بالاتنه و برش های گوناگونی داشته باشند که در بر گیرنده ی دسته ی بزرگتری از سلیقه ها باشد و بتواند گزینه های بیشتری را برای انتخاب و گزینش عروس خانوم ها ایجاد کند.

بسیاری از عروس خانوم هایی که پوشش برای آن ها دارای اهمیت است به دنبال مدل های لباس عروس پوشیده (در این مدل ها معمولا آستین و یقه بلند است و جنس پارچه ضخیم تر است) و زیبا می گردند. در صنعت مد و لباس ، مدل های لباس عروس پوشیده معروف به لباس عروس اسلامی است. این نوع لباس عروس و تور آن به همراه یک توربان یا هد سر یا کلاه سر همرنگ لباس ست می شود و معمولا آستین و یقه های این لباس ها کاملا پوشیده و بلند است.

مدل لباس های عروس اسلامی در ایران کم نیستند و بسیاری از مزون های لباس عروس بخشی مجزا از مدل های متنوع لباس عروس های پوشیده و اسلامی دارند.

در ادامه برای شما مدل های جذاب و دیدنی از لباس عروس های اسلامی، مطابق با سلیقه عروس خانوم هایی که به دنبال مدل لباس های عروس پوشیده هستند برای شما آماده کرده ایم. امیدوارم از دیدن این مدل ها لذت ببرید.

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

 

مدل جدید لباس عروس اسلامی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
17 جولای 2019 :: ساعت 11:39
مبینا

واقعا بعضیاشون خیلی قشنگن ممنونم از مدلای قشنگتون

17 جولای 2019 :: ساعت 11:42
سهیلا نخعی

خواهش میکنم

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت