امروز در نایت ملودی
اگر گوشت قرمز نمی خورید به این توصیه های غذایی عمل کنید
اگر گوشت قرمز نمی خورید به این توصیه های غذایی عمل کنیدبا گیاهان مفید برای اسپرم سازی آشنا شوید
با گیاهان مفید برای اسپرم سازی آشنا شویدبا سبزی های مفید برای بدن آشنا شوید..!
با سبزی های مفید برای بدن آشنا شوید..!این قوانین مد را کنار بگذارید تا جذاب تر شوید
این قوانین مد را کنار بگذارید تا جذاب تر شویدآیا به کمک هیپنوتیزم می توانم وزنم را کم کنم؟
آیا به کمک هیپنوتیزم می توانم وزنم را کم کنم؟برای رسیدن به موفقیت در زندگی این نکات را بدانید..!
برای رسیدن به موفقیت در زندگی این نکات را بدانید..!اگر این نشانه ها در وجود شماست فعلا ازدواج نکنید
اگر این نشانه ها در وجود شماست فعلا ازدواج نکنیددر رابطه با گریه کردن جنین در رحم مادر چه می دانید؟
در رابطه با گریه کردن جنین در رحم مادر چه می دانید؟چربی خون بدن چه نشانه ها و علائمی دارد؟
چربی خون بدن چه نشانه ها و علائمی دارد؟بعد از طلاق با این مشکلات روبرو خواهید شد..!
بعد از طلاق با این مشکلات روبرو خواهید شد..!قبل از خواستگاری این مهارتها را بیاموزید..!
قبل از خواستگاری این مهارتها را بیاموزید..!می خواهم یک دوست خوب و ایده آل باشم..!
می خواهم یک دوست خوب و ایده آل باشم..!با اسرار یک زندگی عاشقانه آشنا شوید..!
با اسرار یک زندگی عاشقانه آشنا شوید..!با این راهکارهای طبیعی از شر تبخال راحت شوید
با این راهکارهای طبیعی از شر تبخال راحت شویدبا ویژگی های یک شوهر خوب آشنا شوید..!
با ویژگی های یک شوهر خوب آشنا شوید..!در رابطه با بسته بندی و نگهداری مربا این نکات را بدانید..!
در رابطه با بسته بندی و نگهداری مربا این نکات را بدانید..!چطور می توانم به کتاب خواندن عادت کنم؟
چطور می توانم به کتاب خواندن عادت کنم؟یک فرد کمالگرای افراطی نباشید..!
یک فرد کمالگرای افراطی نباشید..!راهکارهایی برای کاهش استرس ناشی از کمال‌گرایی
راهکارهایی برای کاهش استرس ناشی از کمال‌گراییراهکاری ساده و سریع برای درمان بیخوابی شبانه
راهکاری ساده و سریع برای درمان بیخوابی شبانه
نایت ملودی » سفر وگردشگری » دانستنی های سفر » بردن چه وسایلی در هنگام سفر ضروری است؟

بردن چه وسایلی در هنگام سفر ضروری است؟

مهم نیست قصد دارید آخر هفته به یک سفر کوتاه بروید یا سفری که یک ماه یا بیشتر طول می کشد، بستن چمدان کاری بسیار دشوار تر از آن چیزی است که فکر می کنید. البته سفر های مختلف نیاز به بردن وسایل های مختلف دارند. برای رفتن به یک تفریح ساحلی، نیازی به بردن پالتو ندارید یا برای گردش آخر هفته در شهر، نیازی به بردن کفش های کوهنوردی ندارید.

با این حال چیز هایی وجود دارد که هیچ وقت نباید در سفر کوتاه یا بلند مدت، آنها را در چمدانتان قرار دهید. از مجموعه محصولات آرایشی و مو گرفته تا کتابخانه شخصی سفرتان و هر چیزی که می توانید بعد از رسیدن به مقصد خریداری کنید. در این مطلب چیز هایی که بهتر است در خانه نگه دارید و بعد از برگشت از سفر از آنها استفاده کنید ارائه شده است.

مقدار بسیار زیادی پوشاک و لباس
آیا مثل من هستید که هر زمان آماده سفر می شوید، وسوسه می شوید تا لباس های زیادی را با خود ببرید، زیرا فکر می کنید در سفر لازم است همه  آنها را بپوشید.

دچار این وسوسه نشوید. به شما نشان می دهیم چگونه باید به طور مفید، چمدانتان را پر از لباس برای سفر کاری تان کنید: چیزی که باید به خاطر داشته باشید، بردن لباس به تعداد ۵، ۴، ۳، ۲، ۱ عدد است. اولا ۵ جفت جوراب و زیرپوش بردارید. سپس ۴ عدد تاپ، ۳ دست شلوار، شلوارک یا دامن، ۲ جفت کفش و ۱ کلاه بردارید. البته می توانید این موارد را طبق نیازتان برای آن سفر خاص تغییر دهید.

قصد سفر به ساحل دارید؟ لباس شنا باید به همراه داشته باشید. می خواهید به عروسی بروید؟ یک یا دو لباس بردارید. می خواهید آخر هفته را در یک کنفرانس کاری بگذرانید؟ کت تان را فراموش نکنید. برای انتخاب بقیه لباس های مورد نیازتان، طبق این فرمول انتخاب کنید و مطمئن باشید همه چیز هایی که واقعا نیاز داشتید را برداشته اید.

هنگام سفر رفتن برای برداشتن لباس وسواس به خرج ندهید

تعداد زیادی کفش
کفش، فضای زیاد و با ارزشی از چمدان تان را می گیرد.  بیایید برای چند لحظه صادق باشیم: بگویید آخرین باری که کفش های نوک تیز و خیلی بلندتان را با خود بردید و خود را دلخوش کردید تا کل شهر را به سختی با آنها راه بروید، کی بوده است؟

طبق گفته کتاب راهنمای سفر “لونلی پلانت” یا “سیاره تنها،” نباید بیشتر از دو جفت کفش با خود ببرید مگر این که دلیلی برای بردن جفت سوم وجود داشته باشد. اگر می خواهید در رویدادی حاضر شوید که نیاز به کفش خاصی دارد می توانید آنها را ببرید. در غیر این صورت آنها را در خانه بگذارید.

کفش، فضای زیاد و با ارزشی از چمدان تان را می گیرد

ابزار های مربوط به مو
آیا هر باری که می خواهید چند روز به سفر بروید، مشکل بردن دستگاه فر کننده مو، سشوار و اتو مو را دارید؟ اگر می خواهید که در یک هتل، خانه اجاره ای مجهز و آپارتمان بمانید یا با دوست بخشنده تان سفر کنید نیاز به بردن این وسایل نیست.

پائول فرولیچ، در مصاحبه با سایت برتر گردشگری “تریپ ادوایزر” یا “مشاور سفر”، گفت: سشوار و اسپری مو تقریبا در اکثر هتل ها وجود دارد و هتل های بهتر هم فر کننده مو قرض می دهند. این موضوع را با هتل یا میزبانی که می شناسید چک کنید تا ببینید که آیا این ابزار ها را قرض می دهند، در این صورت می توانید همه این دستگاه های حالت دهنده را در کشو قرار دهید و با خود به سفر نبرید.

سشوار و اسپری مو تقریبا در اکثر هتل ها وجود دارد

لباس هایی که با آن ها راحت نیستید
پر کردن چمدان و قراردادن انواع لباس ها در چمدانتان، که به ندرت پیش می آید در زندگی عادی روزمره تان آنها را بپوشید، کاری راحت است. اگر معمولا لباسی را نمی پوشید، دلیلی برای نپوشیدن آن دارید.

اگر از پوشیدن آن لباس در خانه احساس ناراحتی می کنید یا به هر دلیل دیگر، پس قطعا نباید آن را با خود به سفر ببرید. باید در سفر راحت باشید و از آن لذت ببرید نه اینکه احساس عذاب وجدان از پوشیدن لباسی داشته باشید. پس آن لباس هایی که در آن راحت نیستید، مخصوصا لباس های شنا و همه نگرانی های مرتبط را در خانه بگذارید. آنها آخرین چیزی هستند که در سفر دلتان برایشان تنگ خواهد شد.

چتر
بستن درست چتر به طوری که فضای کمی اشغال کند سخت است زیرا فضای زیادی اشغال می کند. می توانید چتر خود را در خانه گذاشته و از این فضا برای بردن وسایل دیگر استفاده کنید. طبق وبلاگ راهنمای سفر به نام “سفر معتبر”، بسیاری از هتل ها، مهمانخانه ها و خانه های کرایه ای در صورت نیاز به صورت رایگان به شما چتر خواهند داد. اگر واقعا به چتر نیاز پیدا کردید به بخش گردشگری شهر بروید و یک چتر ارزان بخرید و نگران شکستن آن یا آوردن آن به خانه نباشید زیرا می توانید آن را بعد از سفر به کسی ببخشید یا دور بیاندازید.

بستن درست چتر به طوری که فضای کمی اشغال کند سخت است

کیف کامل لوازم آرایشی تان
همان طور که نباید مجموعه کامل دستگاه های مربوط به مو را به سفر بیاورید این قضیه برای وسایل آرایشی هم صدق می کند. طبق گفته کارشناسان سفر در سایت “سفر هوشمندانه تر”، از وسایل ها یا لوازم آرایشی-بهداشتی چندکاره فراهم شده در هتل ها استفاده کنید. می توانید برخی از چیز ها را با همراهان سفرتان شریک شوید و وسایل آرایشی که حاوی چند رنگ هستند را بخرید. در نتیجه مجبور نیستید بسیاری از اقلام را با خود ببرید، زیرا فضای زیادی اشغال می کنند.

وسایل آرایشی ضروری تان را با خود ببرید مگر اینکه دلیلی برای نبردن این وسایل باشد. هیچ دلیلی برای آوردن همه خرت و پرت ها و وسایل با خودتان به سفر وجود ندارد آنها فقط فضا اشغال می کنند.

هنگام سفر وسایل آرایشی ضروری تان را با خود ببرید و بردن زیاد لوازم آرایشی خود داری کنید

هر چیزی را در صورت نیاز با خود به سفر ببرید
اندی کرانز ، بنیان گذار شرکت “چمدان پاراول”، در یک مصاحبه با ماهنامه آمریکائی “راهنمای سفر عالی”، انتخاب ساک کوچک تر را برای بردن وسایلی که فکر می کنید ضروری باشد توصیه کرد. به طوری که با انتخاب ساک کوچکتر مجبور خواهید شد فقط وسایلی که نیاز دارید را با خود ببرید.

کتاب
کتاب سنگین است، پس صادقانه بگوییم که کتاب های خوب تان را در خانه بگذارید. جاناتان ساک، در یک مصاحبه با سایت برتر گردشگری گفت: با اینکه یک نرم افزار کتابخوان الکترونیکی نمی تواند جای کتاب را بگیرد اما یک تصمیم عالی برای سفر، بردن این کتابخوان های الکترونیکی است، زیرا هزاران کتاب را در یک نرم افزار می توانید ذخیره کنید. همچنین می توانید کتاب های بیشتری را در صورت اتصال به اینترنت وایرلس دانلود کنید.

کتاب سنگین است، پس هنگام سفر کتاب های خوب تان را در خانه بگذارید

چیز هایی که می توانید بعد از رسیدن به مقصد خریداری کنید
شاید هوشمندانه به نظر برسد که بعد از رسیدن به مقصد، وسایلی که نیاز دارید را خریداری نمایید، اما نیازی به صرف هزینه برای خرید چیزهایی که قبلا در اطرافتان بوده ندارید. زمانیکه دنبال کم کردن فضا در چمدان تان هستید، خرید چیزهایی که به راحتی در مقصد سفرتان در دسترس است ایده ای هوشمندانه است. اگر قصد دارید چیزی را در حین سفر خریداری کنید، آن وسیله را در اندازه کوچک خریداری کنید یا مطمئن شوید که قابل دور انداختن هستند زیرا نمی خواهید مجدد آنها را با خودتان برگردانید و بعد از راه افتادن کارتان، می توانید آن را دور بیاندازید.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت