امروز در نایت ملودی

مجموعه کاریکاتور ها با موضوع گرانی این روزهامردان زنانی با این شخصیت برای ازدواج نمی پسندند
مردان زنانی با این شخصیت برای ازدواج نمی پسندندبا رموز عشوه گری و تسخیر قلب شوهر آشنا شوید
با رموز عشوه گری و تسخیر قلب شوهر آشنا شویدعلت شادتر بودن افرادی که دیر ازدواج می کنند چیست؟
علت شادتر بودن افرادی که دیر ازدواج می کنند چیست؟آیا می توان در ماه رمضان ورزش بدنسازی انجام داد؟
آیا می توان در ماه رمضان ورزش بدنسازی انجام داد؟با ویژگی های بارز زنان آلفا آشنا شوید..!
با ویژگی های بارز زنان آلفا آشنا شوید..!با روشهای زنانه ی مقابله با ریزش مو آشنا شوید
با روشهای زنانه ی مقابله با ریزش مو آشنا شویدچگونه با همسری که وسواس کنترل دارد زندگی کنم؟
چگونه با همسری که وسواس کنترل دارد زندگی کنم؟چگونه می توانیم گوشت قرمز نخوریم..؟
چگونه می توانیم گوشت قرمز نخوریم..؟چگونه دختری شاد و قوی تربیت کنیم؟
چگونه دختری شاد و قوی تربیت کنیم؟دمنوش هایی که ضروری است حتما امتحان کنید
دمنوش هایی که ضروری است حتما امتحان کنیدچرا لازم است که ژل شستشو استفاده کرد..!
چرا لازم است که ژل شستشو استفاده کرد..!چرا در سن جوانی ابروها سفید می شوند؟
چرا در سن جوانی ابروها سفید می شوند؟انواع موسیقی را در چه سنی میتوان به کودک یاد داد؟
انواع موسیقی را در چه سنی میتوان به کودک یاد داد؟برای از بین بردن بوی بد ماشین لباسشویی این روش را امتحان کنید
برای از بین بردن بوی بد ماشین لباسشویی این روش را امتحان کنیدبرای رهایی از یبوست یوگا را امتحان کنید..!
برای رهایی از یبوست یوگا را امتحان کنید..!راهکارهایی برای مقابله با یکنواختی زندگی زناشویی
راهکارهایی برای مقابله با یکنواختی زندگی زناشوییراهکارهایی برای اینکه براحتی با غم و اندوه کنار بیایید
راهکارهایی برای اینکه براحتی با غم و اندوه کنار بیاییدراهکارهایی برای لذت بردن از شغلتان..!
راهکارهایی برای لذت بردن از شغلتان..!افسردگی را به کمک طب سنتی درمان کنید..!
افسردگی را به کمک طب سنتی درمان کنید..!

همیشه تحقیقات در رده های بالاتر تحصیلی دارای چالش هایی است و آماده کردن پروپوزال در رشته هایی مانند روانشناسی، کارآفرینی، کشاورزی، اقتصاد، علوم سیاسی و مدیریت و رشته های دیگر از آن جمله است. دانلود پروپوزال آماده کارشناسی ارشد یا دکتری یا تکمیل شده می تواند در برخی مواقع بسیار بکار آید یعنی زمانی که دانشجو از این مسئله و انجام پروژه و پایان نامه خود چیزی نمی داند و یک نمونه فرم تکمیل شده پروپوزال روانشناسی یا مدیریت یا حسابداری عالی است.

چه زمانی پروپوزال آماده برای دانشجویان روانشناسی و مدیریت مفید است ؟

وقتی با اساتید راهنما دانشجویی مشورت می کند در بسیاری از دانشگاه ها راهنمایی در مورد انجام پایان نامه دریافت نمی کنند و کمتر استادی وقت زیادی برای دانشجویان ارشد و دکتری می گذارند. در این هنگام تنها کار ممکن کسب تجربه از کارهای قدیمی و یادکردن تکمیل فرم پروپوزال آماده می باشد. در این هنگام می توان انتظار داشت که خیلی فرم بدی توسط دانشجو از آب در نیاید و اگر واقعا مطلبی که دانشجو دانلود کرده از کیفیت مناسب برخوردار بوده باشد، می توان خیلی راحت به کار خود بپردازد.

برخی موسسات مشاوره پایان نامه توجه خاصی به کیفیت کارها و فرم های تحصیلات تکمیلی ندارند و کمی سهل انگاری کرده و مطالبی تکراری و خیلی ضعیف را در فرم ها استفاده می کنند که اصلا نمی تواند جوابگوی نیاز دانشجویان ارشد و دکتری روانشناسی باشد. در ایران تنها سایت خوب برای پروپوزال آماده بدون شک سایت بزرگ آسان داک (https://asandoc.com/) می باشد که تمامی کارهای آن کاملا با کیفیت می باشد.

دانشجویی که می­ خواهد انجام پروپوزال و پایان­ نامه را شروع بکند آنی باید باشد که اهل علم و دانش باشد . بداند در راهی که می­ خواهد شروع کند مشکلات خیلی زیادی سر راهش قرار می­ گیرد . ارائه پروپوزال ، تنظیم موضوع پایان­ نامه ، در آوردن مقالات Base ، نوشتن بخش­ های مختلف، اهداف ، فرضیه­ ها ، روش­ ها ، مدل ، بیان مسئله، ضرورت تحقیق ، پیشینه ، این­ ها همه چیزهایی هست که مراحل دشواری هست ، ممکن است در بعضی جاها دانشجو به مشکل بخورد ، وقتی انجام پایان­ نامه دکتری را در دستور کار قرار می­ دهد در رشته­ای مثل مدیریت، روان­شناسی، حسابداری، حقوق رشته­ های دیگر این­ها باید متوجه بشود که موضوعی که دارد اولا تکراری نخواهد بود ، بتواند آن را در ایران داک ثبت کند ، عدم­ پیشینه بگیرد و به نام خودش ثبت کند ، در سایت­ های دیگر مثل سیمرغ ، سایت دانشگاه آزاد اسلامی ، سیکا ، سایت جهاد دانشگاهی ، سیویلیکا یا جاهای دیگر می­ گویند ؛ ولی مهم­ ترینش وب­سایت ایران داک خواهد بود که از آن­جا دیگر تدوین و نگارش پروپوزال و پایان­ نامه در سطح ارشد و دکتری ، کارشناسی ارشد یا دکتری ، شروع می­ شود .

هم­چنین می­ تواند انجام پایان­ نامه به اسم مثلا انجام رساله­ دکتری شروع بشود و بسیار اهمیت دارد . باید یک نگاه ویژه­ای داشته باشد به انجام پایان­ نامه، از منابع خوب بهره بگیرد، این­طور نباشد که فقط بخواهد دفاع کند، مخصوصا در سطح دکتری وقتی کسی انجام پایان­ نامه را دارد ، راه تجزیه و تحلیل را باید پیدا کند ، باید رفرنس­ های خوب بیاورد . فصل اولش که همان پروپوزال است باید یک مطالب جدید به آن اضافه کند در پایان­ نامه ، فصل دوم را ادبیات پیشینه خیلی­ خوب بگذارد ، روش را معلوم کند ، جامعه نمونه آماری ، ابزارش چه خواهد بود ؟ این­ ها حاصل تلاش است . و می­ تواند کسب تجربه کند از پروپوزال­ های آماده­ ای که وجود دارد ، از پایان­ نامه­ های آماده که در سایت­ های مختلف مثل آسان­ داک وجود دارد و می­ تواند یک الگویی باشد برای نوشتن و انجام پایان­ نامه و پروژه­ های دانشگاهی ؛ برای آن­هایی که تجربه ندارند یا کمتر تجربه دارند و این می­ تواند آغازگر راهی باشد برای انجام پایان­ نامه خوب و خیلی می­ تواند به دانشجو کمک کند از استاد راهنما ، از استاد مشاور می­ تواند کمک بگیرد که بعدا در سر جلسه­ ی دفاع با مشکل بر نخورد .