امروز در نایت ملودی
این قوانین مد را کنار بگذارید تا جذاب تر شوید
این قوانین مد را کنار بگذارید تا جذاب تر شویدآیا به کمک هیپنوتیزم می توانم وزنم را کم کنم؟
آیا به کمک هیپنوتیزم می توانم وزنم را کم کنم؟برای رسیدن به موفقیت در زندگی این نکات را بدانید..!
برای رسیدن به موفقیت در زندگی این نکات را بدانید..!اگر این نشانه ها در وجود شماست فعلا ازدواج نکنید
اگر این نشانه ها در وجود شماست فعلا ازدواج نکنیددر رابطه با گریه کردن جنین در رحم مادر چه می دانید؟
در رابطه با گریه کردن جنین در رحم مادر چه می دانید؟چربی خون بدن چه نشانه ها و علائمی دارد؟
چربی خون بدن چه نشانه ها و علائمی دارد؟بعد از طلاق با این مشکلات روبرو خواهید شد..!
بعد از طلاق با این مشکلات روبرو خواهید شد..!قبل از خواستگاری این مهارتها را بیاموزید..!
قبل از خواستگاری این مهارتها را بیاموزید..!می خواهم یک دوست خوب و ایده آل باشم..!
می خواهم یک دوست خوب و ایده آل باشم..!با اسرار یک زندگی عاشقانه آشنا شوید..!
با اسرار یک زندگی عاشقانه آشنا شوید..!با این راهکارهای طبیعی از شر تبخال راحت شوید
با این راهکارهای طبیعی از شر تبخال راحت شویدبا ویژگی های یک شوهر خوب آشنا شوید..!
با ویژگی های یک شوهر خوب آشنا شوید..!در رابطه با بسته بندی و نگهداری مربا این نکات را بدانید..!
در رابطه با بسته بندی و نگهداری مربا این نکات را بدانید..!چطور می توانم به کتاب خواندن عادت کنم؟
چطور می توانم به کتاب خواندن عادت کنم؟یک فرد کمالگرای افراطی نباشید..!
یک فرد کمالگرای افراطی نباشید..!راهکارهایی برای کاهش استرس ناشی از کمال‌گرایی
راهکارهایی برای کاهش استرس ناشی از کمال‌گراییراهکاری ساده و سریع برای درمان بیخوابی شبانه
راهکاری ساده و سریع برای درمان بیخوابی شبانهبا اصول هماهنگی رنگ مو و ابروها آشنا شوید..!
با اصول هماهنگی رنگ مو و ابروها آشنا شوید..!چنانچه دچار شکست عشقی شدید سراغ این کارها نروید
چنانچه دچار شکست عشقی شدید سراغ این کارها نرویدآب کردن شکم به کمک روشهای طبیعی
آب کردن شکم به کمک روشهای طبیعی

همیشه تحقیقات در رده های بالاتر تحصیلی دارای چالش هایی است و آماده کردن پروپوزال در رشته هایی مانند روانشناسی، کارآفرینی، کشاورزی، اقتصاد، علوم سیاسی و مدیریت و رشته های دیگر از آن جمله است. دانلود پروپوزال آماده کارشناسی ارشد یا دکتری یا تکمیل شده می تواند در برخی مواقع بسیار بکار آید یعنی زمانی که دانشجو از این مسئله و انجام پروژه و پایان نامه خود چیزی نمی داند و یک نمونه فرم تکمیل شده پروپوزال روانشناسی یا مدیریت یا حسابداری عالی است.

چه زمانی پروپوزال آماده برای دانشجویان روانشناسی و مدیریت مفید است ؟

وقتی با اساتید راهنما دانشجویی مشورت می کند در بسیاری از دانشگاه ها راهنمایی در مورد انجام پایان نامه دریافت نمی کنند و کمتر استادی وقت زیادی برای دانشجویان ارشد و دکتری می گذارند. در این هنگام تنها کار ممکن کسب تجربه از کارهای قدیمی و یادکردن تکمیل فرم پروپوزال آماده می باشد. در این هنگام می توان انتظار داشت که خیلی فرم بدی توسط دانشجو از آب در نیاید و اگر واقعا مطلبی که دانشجو دانلود کرده از کیفیت مناسب برخوردار بوده باشد، می توان خیلی راحت به کار خود بپردازد.

برخی موسسات مشاوره پایان نامه توجه خاصی به کیفیت کارها و فرم های تحصیلات تکمیلی ندارند و کمی سهل انگاری کرده و مطالبی تکراری و خیلی ضعیف را در فرم ها استفاده می کنند که اصلا نمی تواند جوابگوی نیاز دانشجویان ارشد و دکتری روانشناسی باشد. در ایران تنها سایت خوب برای پروپوزال آماده بدون شک سایت بزرگ آسان داک (https://asandoc.com/) می باشد که تمامی کارهای آن کاملا با کیفیت می باشد.

دانشجویی که می­ خواهد انجام پروپوزال و پایان­ نامه را شروع بکند آنی باید باشد که اهل علم و دانش باشد . بداند در راهی که می­ خواهد شروع کند مشکلات خیلی زیادی سر راهش قرار می­ گیرد . ارائه پروپوزال ، تنظیم موضوع پایان­ نامه ، در آوردن مقالات Base ، نوشتن بخش­ های مختلف، اهداف ، فرضیه­ ها ، روش­ ها ، مدل ، بیان مسئله، ضرورت تحقیق ، پیشینه ، این­ ها همه چیزهایی هست که مراحل دشواری هست ، ممکن است در بعضی جاها دانشجو به مشکل بخورد ، وقتی انجام پایان­ نامه دکتری را در دستور کار قرار می­ دهد در رشته­ای مثل مدیریت، روان­شناسی، حسابداری، حقوق رشته­ های دیگر این­ها باید متوجه بشود که موضوعی که دارد اولا تکراری نخواهد بود ، بتواند آن را در ایران داک ثبت کند ، عدم­ پیشینه بگیرد و به نام خودش ثبت کند ، در سایت­ های دیگر مثل سیمرغ ، سایت دانشگاه آزاد اسلامی ، سیکا ، سایت جهاد دانشگاهی ، سیویلیکا یا جاهای دیگر می­ گویند ؛ ولی مهم­ ترینش وب­سایت ایران داک خواهد بود که از آن­جا دیگر تدوین و نگارش پروپوزال و پایان­ نامه در سطح ارشد و دکتری ، کارشناسی ارشد یا دکتری ، شروع می­ شود .

هم­چنین می­ تواند انجام پایان­ نامه به اسم مثلا انجام رساله­ دکتری شروع بشود و بسیار اهمیت دارد . باید یک نگاه ویژه­ای داشته باشد به انجام پایان­ نامه، از منابع خوب بهره بگیرد، این­طور نباشد که فقط بخواهد دفاع کند، مخصوصا در سطح دکتری وقتی کسی انجام پایان­ نامه را دارد ، راه تجزیه و تحلیل را باید پیدا کند ، باید رفرنس­ های خوب بیاورد . فصل اولش که همان پروپوزال است باید یک مطالب جدید به آن اضافه کند در پایان­ نامه ، فصل دوم را ادبیات پیشینه خیلی­ خوب بگذارد ، روش را معلوم کند ، جامعه نمونه آماری ، ابزارش چه خواهد بود ؟ این­ ها حاصل تلاش است . و می­ تواند کسب تجربه کند از پروپوزال­ های آماده­ ای که وجود دارد ، از پایان­ نامه­ های آماده که در سایت­ های مختلف مثل آسان­ داک وجود دارد و می­ تواند یک الگویی باشد برای نوشتن و انجام پایان­ نامه و پروژه­ های دانشگاهی ؛ برای آن­هایی که تجربه ندارند یا کمتر تجربه دارند و این می­ تواند آغازگر راهی باشد برای انجام پایان­ نامه خوب و خیلی می­ تواند به دانشجو کمک کند از استاد راهنما ، از استاد مشاور می­ تواند کمک بگیرد که بعدا در سر جلسه­ ی دفاع با مشکل بر نخورد .