امروز در نایت ملودی
مردان زنانی با این شخصیت برای ازدواج نمی پسندند
مردان زنانی با این شخصیت برای ازدواج نمی پسندندبا رموز عشوه گری و تسخیر قلب شوهر آشنا شوید
با رموز عشوه گری و تسخیر قلب شوهر آشنا شویدعلت شادتر بودن افرادی که دیر ازدواج می کنند چیست؟
علت شادتر بودن افرادی که دیر ازدواج می کنند چیست؟آیا می توان در ماه رمضان ورزش بدنسازی انجام داد؟
آیا می توان در ماه رمضان ورزش بدنسازی انجام داد؟با ویژگی های بارز زنان آلفا آشنا شوید..!
با ویژگی های بارز زنان آلفا آشنا شوید..!با روشهای زنانه ی مقابله با ریزش مو آشنا شوید
با روشهای زنانه ی مقابله با ریزش مو آشنا شویدچگونه با همسری که وسواس کنترل دارد زندگی کنم؟
چگونه با همسری که وسواس کنترل دارد زندگی کنم؟چگونه می توانیم گوشت قرمز نخوریم..؟
چگونه می توانیم گوشت قرمز نخوریم..؟چگونه دختری شاد و قوی تربیت کنیم؟
چگونه دختری شاد و قوی تربیت کنیم؟دمنوش هایی که ضروری است حتما امتحان کنید
دمنوش هایی که ضروری است حتما امتحان کنیدچرا لازم است که ژل شستشو استفاده کرد..!
چرا لازم است که ژل شستشو استفاده کرد..!چرا در سن جوانی ابروها سفید می شوند؟
چرا در سن جوانی ابروها سفید می شوند؟انواع موسیقی را در چه سنی میتوان به کودک یاد داد؟
انواع موسیقی را در چه سنی میتوان به کودک یاد داد؟برای از بین بردن بوی بد ماشین لباسشویی این روش را امتحان کنید
برای از بین بردن بوی بد ماشین لباسشویی این روش را امتحان کنیدبرای رهایی از یبوست یوگا را امتحان کنید..!
برای رهایی از یبوست یوگا را امتحان کنید..!راهکارهایی برای مقابله با یکنواختی زندگی زناشویی
راهکارهایی برای مقابله با یکنواختی زندگی زناشوییراهکارهایی برای اینکه براحتی با غم و اندوه کنار بیایید
راهکارهایی برای اینکه براحتی با غم و اندوه کنار بیاییدراهکارهایی برای لذت بردن از شغلتان..!
راهکارهایی برای لذت بردن از شغلتان..!افسردگی را به کمک طب سنتی درمان کنید..!
افسردگی را به کمک طب سنتی درمان کنید..!استفاده از غذاهای اصلاح شده ژنتیکی چه معایب و مزایایی دارد؟
استفاده از غذاهای اصلاح شده ژنتیکی چه معایب و مزایایی دارد؟

 پیکرتراشی شکم و پهلو

انتخاب جراحی واجد شرایط و مرکز جراحی معتبر دارای پروانه احتمال بروز عوارض بعدی را برای شما کاهش میدهد. اما خود شما به عنوان بیمار تعداتی دارید . تعهدات می تواند شامل مراحل زیر باشد .

با صداقت کامل سبک زندگی خود را مثل استعمال دخانیات و مصرف الکل استفاده از داروهای تجویزی و سایر داروها استفاده از ویتامینها و مکمل های گیاهی را اعلام کنید .

کاندیدهای مناسب برای جراحی پلاستیک شکم کسی است که از میل باطنی خود انگیزه میگیرد . انتظارات واقع بینانه دارد و وضع جسمانی خوبی دارد . باید با دقت به دستورات جراح شکم خود عمل کند و هر وقت چه قبل و چه بعد از جراحی دچار عوارض جسمانی شدید بلافاصله با پزشکتان تماس بگیرید .

چطور میتوانم محل عمل جراحی خود را انتخاب کنم ؟؟؟

در کل جراح پلاستیک شکم شما قاعدتا جایی را برای جراحی ترجیح میدهد . اگر حق انتخاب با شما باشد و از لحاظ ایمنی هم تفاوتی نکند ان وقت حتما هزینه ای ان دو محل را با هم مقایسه کنید.

معمولا در مورد نقاهت گزینه های بیشتری در اختیارتان خواهد بود . در اغلب موارد میتوانید در خانه یا در هتل به کمک یک دوست عضوی از خانواده یا استخدام فردی حرفه ای به راحتی دوره نقاهت را بگذرانید .

جراح (ی) شکم  در شیراز  شما ممکن است مرکزی برای مراقبتهای پس از عمل را که به نظرش مطمئن و به صرفه است به شما توصیه کند . در چنین محلی میتوانید زیر نظر پرستاران راحت و خلوت دوره نقاهت را بگذرانید خوب است درباره خدمات جراحی شکم در شیراز و انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی در شیراز و هزینه های ان پرس و جو کنید.

 

پس از عمل پیکرتراشی چربی ممکن است تغییراتی کوچک در بدن شما رخ دهد . ممکن است فقط بخواهید کیسه چربی دور نافتان را بردارید . یا اینکه اندامی لاغر و متناسب دارید مگر لوله های چربی دور شکم و کمرتان که مایلید انها را بتراشید . در مورد دیگر شاید بخواهید عمل پیکرتراشی چربی گسترده تری انجام دهید و نتایجش ممکن است بسیار چشمگیر باشد . زنان جوان لاغر با رانهای بسیار گوشتالو و نامتناسب ممکن است بعد از عمل شلوارهایی ۲ تا ۳ سایز بپوشد . در هر حال شکل جدید بدنتان در پی عمل پیکرتراشی ممکن است سبب شود تا بیشتر مراقل تناسب اندام خود باشید و فعالیت جسمانی خود را بیشتر کنید .

آیا همیشه از پیکرتراشی چربی در شکم به روش تورمی استفاده میشود ؟

روش تورمی چندین برتری بر پیکرتراشی چربی سنتی دارد که سبب شده به استاندارد جاری برای عمل پیکرتراشی چربی تبدیل شود . در پیکرتراشی چربی به روش تورمی یک جراح متخصص پوست امریکایی ان را ابداع کرد .

کسانی که حجم چربی زیادی در ناحیه شکم و پهلو دارند آیا میتوانن از جراحی شکم استفاده کنند ؟

پیکرتراشی چربی در حجم زیاد یعنی خارج کردن بیش از ۵ لیتر چربی و مایع در یک جلسه .در چنین عملی احتمال بروز عدم تعادل شدید مایعات و الکترولیتهای بدن و ایجاد ارتیمی احتمال بروز عدم تعادل شدید مایعات و الکترولیتهای بدن و ایجاد آرتیمی یا شوک بالا میرود . بسیاری از بیماران میتوانند عمل پیکرتراشی چربی در حجم زیاد را تحت مراقبت جراحی با ایمنی و موفقیت انجام دهند . شاید لازم باشد که بیمار شب را در بیمارستان بماند و یا در مرکزی مجهز و خاص ریکاوری بماند که در ان وضعیت بیمار زیر نظر گرفته میشود . گرچه جایگزین کردن مایعات از دست رفته در هر شکلی از پیکرتراشی چربی برای سلامت بیمار ضروری است، تزریق مایع بیش از حد بیمار مخاطرات خود را دارد . حتما مراقب باشید که جراحتان دارای دانشنامه بورد تخصصی جراحی پلاستی شکم را داشته باشد . همچنین اگر قرار باشد  پیکرتراشی شکم و پهلو در حجم بالایی انجام شود او احتیاتهای لازم برای این عمل را به طور مشخص و دقیق رعایت کند

 

 

 

سولات زیادی در زمینه تیرگی واژن وجود دارد اینکه علت تیرگی واژن چیست و چه راه حل های مختلفی وجود دارد . نظرات محتلفی وجود دارد . نظرات مختلفی وجود دارد و جراح زنان نظریات مختلفی دارند

موضوع تیرگی واژن برای زنان بسیار مهم است و ناخوشایند . برخی از داروها با استفاده از برخی داروهای خاص شما متوجه تغییر رنگ پوست واژن خواهید شد.

جواسازی واژن و سفید کردن واژن روشهای مختلفی برای جذابیبت جنسی زنان وجود دارد . چندین روش برای روشن کردن واژن وجود دارد

روشن کردن واژن با لیزر

روشن کردن واژن با کرم

روشن کردن واژن داروهای ترکیبی

یکی از طریف ترین و حساس ترین قیمت های تناسلی زنان واژن است و همه زنان تمایل به داشتن الت تناسلی زیبا هستن.و این موضوع با جراحی زیبایی واژن اتفاق میافتد رفع تیرگی واژن میتوان یکی از دغدغه های زنان باشد . لیزر سفید کردن واژن یکی از بهترین روشهای امروز است .

چه عواملب باعث تیرگی ناحیه تناسلی میشود؟

چگونه میتوان تیرگی واژن را برطرف کرد و سسفید کردن واژن با لیزر چیست ؟

روش سفید کردن واژن با لیزر ناحیه مربوطه چند درصد روشن تر میشود ؟

ایا سفید کردن واژن با لیزر دردناک است ؟

چه تعداد جلسه لیزر درمانی برای روشن شدن واژن مورد نیاز است

چگونه لیزر تیرگی واژن و ناحیه تیرگی را برطرف می کند

سفید کردن واژن با لیزر چه مزایایی نسبت به روشهای دیگر دارد ؟

ایا همه افراد میتوانند لیزر بلیجیبنگ روشن کننده واژن را انجام دهند . مراحل گام به گام برای انجام سفید کردن واژن با لیزر

قبل از لیزر سفید کردن واژن و رفع تیرگی واژن چه باید کرد

برای انتخاب متخصص لیزر روشن کننده واژن چه نکاتی را باید رعایت کرد

سفید کردن پوست واژن با لیزر جدیدترین و موثرترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی در ناحیه واژن است . نام دیگر این روش لیزر بلیجینیگ واژن است . این روش یک عمل سرپایی و بدون درد است و هر جلسه لیزر درمانی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی واژن حدود ۱۰ دقیقه طول میکشد . و تعداد جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه بستگی به میزان تیرگی ناحیه تناسلی و نظر پزشک متخصص است با بهره گیری از لیزر سفید کردن واژن تا ۷۰ درصد میتوان واژن را نسبت به آن چیزی که هست روشن تر کرد . تعداد جلسات لیزر روشن کردن واژن بین یک تا سه جلسه متفاوت است و این تفاوت بستگی به شدت تیرگی پوست واژن و انتظاراتی از نتیجه لیزر درمان دارد . ولی با انجام حتی یک جلسه نیز نتیجه خوب گرفته میشود . نتیجه سفید کردن واژن بعد از گذشت دو هفته از لیزر درمانی کاملا مشهود و قابل تشخیص است رفع لیزر تیرگی واژن افرادی که در تمایل دارند که کوتاهترین زمان ممکن بیشترین اثر بخشی را در تیرگی واژن خود مشاهده میباشد .

افرادی که احساس میکنند تیرگی ناحیه تناسلی زیبایی شان را تحت تاثیر قرار بدهند افرادی که در برابطه هی احساسی شرم دارند / دختران مجردی که دنبال جذابیبت هستند .

سفید کردن واژن به شما کمک می کنند که واژنی خوش فرم و زیبا داشته باشید . زوشهایی مختلفی وجود دارد که میتوانید با استفاده از آنها و صرف کمترین زحمت واژنی سفید و زیبا داشته باشید . داشتن یک واژن زیبا برای اکثر خانم ها امری مطلوب است.

هزینه رفع تیرگی و سفید کردن واژن / جدا از بحث دستمزد جراح شامل موارد دیگری مانند نوع لیزر سفیدی واژن و هزینه کلینیک با توجه به تجهیزات و امکانات ان بررسی میشود .

جوان سازی واژن با لیزر یک روش درمانی موثر جهت تحریک تولید کلاژن بازسازی طبیعی بافت واژن است . جوان سازی و درمان و شل شدگی واژن بدون جراحی جدیدترین لیزر مخصوص بانوان دستگاه نوین لیزر جهت جوانسازی و کاهش شلی واژن است / در انجام لیزر سفید کردن واژن باید توجه داشت که هیچ گونه عفونت فعال نداشته باشد و انجام تست پاپ اسمیر نیز ضروری است نباید هیچ گونه زخمی در ناحیه واژن باشد .