امروز در نایت ملودی
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!
هرگز همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید..!اگر از ریزش مو رنج می‌برید، برای جلوگیری از ریزش مو، به برخی از داروهای طبیعی نیاز دارید. این مقاله اطلاعاتی در مورد برخی از داروهای خانگی که می‌توانید از آن برای تحریک رشد مو استفاده کنید ارائه می دهد.
راهکارهایی ساده برای دلداری دادن به همسرآموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!
آموزش چگونگی کاشتن و نگهداری از میوه ی انبه..!با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!
با راهکارهای جادویی چاقی صورت آشنا شوید..!چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟
چگونه از زود سفید شدن موهایم جلوگیری کنم؟راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!
راهکارهایی برای جلوگیری کردن از نفخ..!مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!
مردان این ترفندها را برای تسخیر قلب همسرشان یاد بگیرند..!با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!
با نشانه های بی سوادی عاطفی آشنا شوید..!در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!
در هنگام خرید عطر این نکات را در نظر داشته باشید..!از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!
از اضافه وزن بعد از دوران یائسگی جلوگیری کنید..!موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!
موقرمزها این ترفندهای آرایشی را بکار ببندند..!با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شوید
با غذاهای سالم برای گیاهخواران آشنا شویدآیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟
آیا بیش فعالی کودکان قابل درمان است؟در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنید
در منزل برای پوستتان ماسک ضد پیری درست کنیدبرای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنید
برای مدیریت زمان در محل کار این راهکارها را امتحان کنیدراهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشید
راهکارهایی برای اینکه زنی زیبا و جذاب باشیدداروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس بروید
داروهای گیاهی که به کمک آنها می توانید به جنگ استرس برویداگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟
اگر میوه و سبزی استفاده نکنید شرایط بدنتان چگونه می شود؟آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟
آیا نوشیدن آب تاثیری بر کاهش وزن دارد؟برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید
برای ورزش در تابستان این نکات را در نظر داشته باشید

ما در عصری زندگی می کنیم که پرشتاب، به سوی آینده در حال حرکت است؛ عصری که تکنولوژی در آن نقشی محوری داشته، و نادیده گرفتن آن دیگر برای هیچ انسانی ممکن نیست. امروزه،چه در جوامع توسعه یافته و چه در حال توسعه می توان نقش اساسی تکنولوژی را در تمامی عرصه ها مشاهده کرد؛ امری که باعث ایجاد روابط گسترده جهانی، تسریع انجام امور، بهبود خدمات رسانی (از لحاظ کیفیت و سرعت) و … شده است.

ما به عنوان انسان هایی مدرن همگی در طول حیات خود با توجه به شرایط ویژه ی زندگی، موقعیت ِ زیستی و شغلی، خانوادگی، و حتی سرگرمی دست به انجام سفر می زنیم؛ از مسافرت های روزانه ی درون شهری تا سفرهای بین قاره ای، از ایران گردی تا جهان گردی برای فتح مناظر زیبا، آشنایی با طبیعت های بکر، و بسیاری از موارد دیگر…

در گذشته ای نه چندان دور برای هرکدام از بخش های یک سفر (حال تفاوتی ندارد این سفر تفریحی بود یا شغلی یا دیدار خانواده در آن طرف مرزها) باید به صورت جداگانه برنامه ریزی می کردیم و خدمات مختلفی از جمله پیدا کردن هتل، رزرو بلیط هواپیما، اجاره ی ماشین، بیمه مسافرتی و… به تنهایی ،و با صرف وقت و هزینه ای زیاد، ابتدا آنها را پیدا کرده و سپس دست به انتخاب می زدیم. اما امروزه با وجود ابزار تکنولوژیک دیگر نیازی به صرف هزینه های گزاف، و هدر دادن وقت نیست. با توجه به گسترش و فراگیری فضای سایبری این امکانات در جهت تسهیل رفاه عمومی در اختیار همگان قرار داشته و باعث بهبود عملکرد شرکت های خدماتی، و افزایش کیفیت سرویس های هواپیمایی، و رزرواسیون هتل ها و پروازها گردیده است. شما می توانید با مراجعه به وبسایت های تخصصی ای که در این زمینه به فعالیت می پردازند تمامی بخش های سفر خود را تنها با چند کلیک ساده به انجام برسانید. اما قبل از هر چیز باید به چند نکته اشاره کرد. در زمان انتخاب وبسایت و سامانه ی رزرواسیون مورد نظر خود باید به این امر دقت داشته باشید که بسیاری از شرکت ها با توجه به محدودیت های بین المللی نمی توانند به صورت کاملا آنلاین و مستقیم تهیه بلیط و رزرو هتل را برای شما انجام دهند، بلکه با در نظر گرفتن محدودیت های بین المللی و نداشتن شرکای برون مرزی شان، در نهایت به عنوان شخص ثالث بین شما و ارائه دهنده خدمات اصلی به واسطه گری می پردازند. با توجه به این امر، بهتر است از شرکت هایی خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید که از لحاظ ساختاری دارای روابط گسترده ی بین المللی بوده و چهره ای شناخته شده، نه تنها در ایران، بلکه در سایر کشورها نیز به شمار می روند. با توجه به نکات فوق یکی از شرکت هایی که در این گزارش به شما برای انجام خدمات رزرواسیون آنلاین، هتل، بلیط هواپیما، و خرید تور پیشنهاد میگردد هولدینگ بین المللی آیتورز می باشد. در معرفی نامه این مجموعه آمده است:«هلدینگ آیتورز با ثبت فعالیت تجاری خود در کشور نروژ در سال ۱۹۹۵ شروع به کار نمود. این هلدینگ با بهره­گیری از استانداردها،منابع و دسترسی­های بین المللی به سرعت توانست با ارائه خدماتی خاص و مطلوب، جایگاه خود در این صنعت را در میان رقبای اروپایی و آمریکایی خود پیدا کرده و در حال حاضر دارای شعب فعال در سراسر جهان از جمله کشورهای آمریکا ، دانمارک ، فلاند ، کره جنوبی و … با “یاتا” کد [۶۰۲۱۰۹۶۴] می­باشد .این مجموعه در سال ۱۳۸۱ فعالیت رسمی خود را در قالب هلدینگی با نام پدیده ۸۱ با چهار حوزه فعالیت در زمینه صرافی ( exchange ) انواع پرداخت آنلاین، ارائه انواع خدمات رزرو بلیط ، هتل ، پکیج و سایر خدمات مربوط به سفر و مجموعه آی­تی و فناوری اطلاعات (iTours) به منظور خلق انواع سیستم­های نرم ­افزاری به روز مربوط به امور فوق­الذکر، در ایران آغاز نمود.»

با توجه به این امر که هیچکدام از ما به عنوان مسافر و یا حتی متقاضی خدمات در ارتباط با حوزه ی سفر، علاقه ای به سردرگمی، پرداخت هزینه ای بیشتر نسبت به سایرین، و وقت گیر بودن امور نداشته و خواهان دریافت خدماتی خوب و منصفانه نیز هستیم، انتخاب وبسایت و مجموعه ای که بتواند پاسخگوی نیاز ما باشد بسیار مهم بوده و می تواند حتی در کیفیت سفر ما نیز تأثیر به سزایی داشته باشد. یکی از امتیازات مجموعه ی آیتورز در این امر است که، با توجه به مرکز اصلی این شرکت (کشور نروژ) ، مسافر با شخص حقوقی ثالثی در ارتباط نخواهد بود و رزرواسیون برای او توسط مجموعه ای بین المللی انجام میگیرد که، برخلاف همکاران داخلی خود، از لحاظ دسترسی به منابع جهانی با مشکلی مواجه نیست. با توجه به مطالب فوق، باز هم به شما پیشنهاد می کنیم در انتخاب وبسایت رزرواسیون آنلاین خود دقت کرده تا سفری خاطره انگیز را تجربه نمایید.