امروز در نایت ملودی
مانند روزهای اول زندگی عاشقانه زندگی کنید..!
مانند روزهای اول زندگی عاشقانه زندگی کنید..!به چه دلیل قبل از عادت ماهانه صورت جوش میزند؟
به چه دلیل قبل از عادت ماهانه صورت جوش میزند؟همسرگزيني اينترنتی به ریسکش نمی ارزد..!
همسرگزینی اینترنتی به ریسکش نمی ارزد..!در استفاده از ظروف استیل این نکات را در نظر داشته باشید
در استفاده از ظروف استیل این نکات را در نظر داشته باشیداین موارد را از نامزد خود مخفی نکنید..!
این موارد را از نامزد خود مخفی نکنید..!عواملی که سبب بی خوابی و کم خوابی در افراد می شود..!
عواملی که سبب بی خوابی و کم خوابی در افراد می شود..!چگونه درد واکسن نوزادم را کاهش دهم؟
چگونه درد واکسن نوزادم را کاهش دهم؟راهکارهایی برای آموزش صبر به کودکان..!
راهکارهایی برای آموزش صبر به کودکان..!راهکارهایی برای از بین بردن ترس از فراز و فرود هواپیما
راهکارهایی برای از بین بردن ترس از فراز و فرود هواپیماانجام اپیلاسیون در دوران بارداری مجاز است؟
انجام اپیلاسیون در دوران بارداری مجاز است؟آشنایی با مراحل پاکسازی و زیباسازی پوست
آشنایی با مراحل پاکسازی و زیباسازی پوستآموزش روشهایی برای تمیز کردن و نگهداری یخچال
آموزش روشهایی برای تمیز کردن و نگهداری یخچالآشنایی با ورزشهایی که به زانوهایتان فشار وارد می کند..!
آشنایی با ورزشهایی که به زانوهایتان فشار وارد می کند..!راهکارهایی برای اینکه دست از قضاوت دیگران بردارید
راهکارهایی برای اینکه دست از قضاوت دیگران برداریدبه کمک اصول فنگ شویی در فضای منزلتان تعادل برقرار کنید
به کمک اصول فنگ شویی در فضای منزلتان تعادل برقرار کنیدمضرات دوچرخه سواری استقامتی برای سالمندان
مضرات دوچرخه سواری استقامتی برای سالمندانراهکارهای خانگی برای درمان اضطراب و استرس
راهکارهای خانگی برای درمان اضطراب و استرسآشنایی با راهکارهایی برای مقابله با انرژی های منفی
آشنایی با راهکارهایی برای مقابله با انرژی های منفیبرای کاهش نفخ شکم چه ورزشهایی انجام دهیم؟
برای کاهش نفخ شکم چه ورزشهایی انجام دهیم؟در رابطه با ناخنک چشم و علل و عوامل آن چه می دانید؟
در رابطه با ناخنک چشم و علل و عوامل آن چه می دانید؟

ما در عصری زندگی می کنیم که پرشتاب، به سوی آینده در حال حرکت است؛ عصری که تکنولوژی در آن نقشی محوری داشته، و نادیده گرفتن آن دیگر برای هیچ انسانی ممکن نیست. امروزه،چه در جوامع توسعه یافته و چه در حال توسعه می توان نقش اساسی تکنولوژی را در تمامی عرصه ها مشاهده کرد؛ امری که باعث ایجاد روابط گسترده جهانی، تسریع انجام امور، بهبود خدمات رسانی (از لحاظ کیفیت و سرعت) و … شده است.

ما به عنوان انسان هایی مدرن همگی در طول حیات خود با توجه به شرایط ویژه ی زندگی، موقعیت ِ زیستی و شغلی، خانوادگی، و حتی سرگرمی دست به انجام سفر می زنیم؛ از مسافرت های روزانه ی درون شهری تا سفرهای بین قاره ای، از ایران گردی تا جهان گردی برای فتح مناظر زیبا، آشنایی با طبیعت های بکر، و بسیاری از موارد دیگر…

در گذشته ای نه چندان دور برای هرکدام از بخش های یک سفر (حال تفاوتی ندارد این سفر تفریحی بود یا شغلی یا دیدار خانواده در آن طرف مرزها) باید به صورت جداگانه برنامه ریزی می کردیم و خدمات مختلفی از جمله پیدا کردن هتل، رزرو بلیط هواپیما، اجاره ی ماشین، بیمه مسافرتی و… به تنهایی ،و با صرف وقت و هزینه ای زیاد، ابتدا آنها را پیدا کرده و سپس دست به انتخاب می زدیم. اما امروزه با وجود ابزار تکنولوژیک دیگر نیازی به صرف هزینه های گزاف، و هدر دادن وقت نیست. با توجه به گسترش و فراگیری فضای سایبری این امکانات در جهت تسهیل رفاه عمومی در اختیار همگان قرار داشته و باعث بهبود عملکرد شرکت های خدماتی، و افزایش کیفیت سرویس های هواپیمایی، و رزرواسیون هتل ها و پروازها گردیده است. شما می توانید با مراجعه به وبسایت های تخصصی ای که در این زمینه به فعالیت می پردازند تمامی بخش های سفر خود را تنها با چند کلیک ساده به انجام برسانید. اما قبل از هر چیز باید به چند نکته اشاره کرد. در زمان انتخاب وبسایت و سامانه ی رزرواسیون مورد نظر خود باید به این امر دقت داشته باشید که بسیاری از شرکت ها با توجه به محدودیت های بین المللی نمی توانند به صورت کاملا آنلاین و مستقیم تهیه بلیط و رزرو هتل را برای شما انجام دهند، بلکه با در نظر گرفتن محدودیت های بین المللی و نداشتن شرکای برون مرزی شان، در نهایت به عنوان شخص ثالث بین شما و ارائه دهنده خدمات اصلی به واسطه گری می پردازند. با توجه به این امر، بهتر است از شرکت هایی خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید که از لحاظ ساختاری دارای روابط گسترده ی بین المللی بوده و چهره ای شناخته شده، نه تنها در ایران، بلکه در سایر کشورها نیز به شمار می روند. با توجه به نکات فوق یکی از شرکت هایی که در این گزارش به شما برای انجام خدمات رزرواسیون آنلاین، هتل، بلیط هواپیما، و خرید تور پیشنهاد میگردد هولدینگ بین المللی آیتورز می باشد. در معرفی نامه این مجموعه آمده است:«هلدینگ آیتورز با ثبت فعالیت تجاری خود در کشور نروژ در سال ۱۹۹۵ شروع به کار نمود. این هلدینگ با بهره­گیری از استانداردها،منابع و دسترسی­های بین المللی به سرعت توانست با ارائه خدماتی خاص و مطلوب، جایگاه خود در این صنعت را در میان رقبای اروپایی و آمریکایی خود پیدا کرده و در حال حاضر دارای شعب فعال در سراسر جهان از جمله کشورهای آمریکا ، دانمارک ، فلاند ، کره جنوبی و … با “یاتا” کد [۶۰۲۱۰۹۶۴] می­باشد .این مجموعه در سال ۱۳۸۱ فعالیت رسمی خود را در قالب هلدینگی با نام پدیده ۸۱ با چهار حوزه فعالیت در زمینه صرافی ( exchange ) انواع پرداخت آنلاین، ارائه انواع خدمات رزرو بلیط ، هتل ، پکیج و سایر خدمات مربوط به سفر و مجموعه آی­تی و فناوری اطلاعات (iTours) به منظور خلق انواع سیستم­های نرم ­افزاری به روز مربوط به امور فوق­الذکر، در ایران آغاز نمود.»

با توجه به این امر که هیچکدام از ما به عنوان مسافر و یا حتی متقاضی خدمات در ارتباط با حوزه ی سفر، علاقه ای به سردرگمی، پرداخت هزینه ای بیشتر نسبت به سایرین، و وقت گیر بودن امور نداشته و خواهان دریافت خدماتی خوب و منصفانه نیز هستیم، انتخاب وبسایت و مجموعه ای که بتواند پاسخگوی نیاز ما باشد بسیار مهم بوده و می تواند حتی در کیفیت سفر ما نیز تأثیر به سزایی داشته باشد. یکی از امتیازات مجموعه ی آیتورز در این امر است که، با توجه به مرکز اصلی این شرکت (کشور نروژ) ، مسافر با شخص حقوقی ثالثی در ارتباط نخواهد بود و رزرواسیون برای او توسط مجموعه ای بین المللی انجام میگیرد که، برخلاف همکاران داخلی خود، از لحاظ دسترسی به منابع جهانی با مشکلی مواجه نیست. با توجه به مطالب فوق، باز هم به شما پیشنهاد می کنیم در انتخاب وبسایت رزرواسیون آنلاین خود دقت کرده تا سفری خاطره انگیز را تجربه نمایید.